Skocz do zawartości

Ile Trwa Kontrola I Rozmowa Na Lotnisku W Stanach?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam wizę H3. W sobotę lecę do stanów i zastanawiam się ile trwa kontrola i rozmowa na lotnisku w Stanach.

Zgodnie z moim programem podrózy mam przesiadkę w Waszyngtonie na którą przewidziano 1,5 godziny. Czy tle czasu wystarczy? Co jeśli nie zdążę na samolot przez kontrolę imigracyjną? Gość z American Express, który załatwia bilety dla mojej firmy powiedzial ze jak nie zdąze to linie lotnicze mają zapewnic nocleg i lot następnego dnia ale nie wiem czy to prawda.

czy w czasie kontroli muszę mieć jakies dodatkowe dokumenty poza paszportem i wizą? czytałem tutaj coś na temat formularza, który muszę wypełnić ale z firmy nikt nic mi o tym nie mowil - mysle ze dostalbym taką informacje gdyby to bylo wazne.

z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie 1 to jaka linia lecisz z Europy do USA a potem juz po USA..

kolejne pytanie to jaka firma Cie ma informowac o drukach?ten z american express czy tez inna firma?

jak nie zdarzysz na samolot a lecisz ta sama linia- w sojuszu to powinni Ci przebukowac bilet na inna godz tego samego dnia jesli beda wolne miejsca

a jak masz daleko z 1 wyjscia do 2 abys mogl zdarzyc za te 1,5 godz,widziales moze mape terminala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Europy lece Lufthansą a po Stanach United Airlines.

Nie wiem czy dobrze rozumiem druki to Travel Arrangement? jesli travel arrangement to American Express - przyslali mi travel arrangement, na którym niestety nie ma informacji na jaki terminal przylatuje ani z którego odlatuję w Waszyngtonie

Edit..

jesli chodzi o druki I-94 to nie poinformowala mnie ani moja firma ani american express - czy te druki będą mi potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cie zaczepia "pogranicznicy" to im powiedz ze zaraz masz nastepny samolot

i ze z przyjemnoscia bys z nimi pogawedzil ale moze przy innej okazji

jak beda nalegac to powiedz ze w takim razie nastepnym razem bedzie mniej przyjemnie

i psami poszczujesz ...hehehe

p.s. chill out, dude, just chill out - it's not poland it's AMERICA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z lekami?

chce ze sobą zabrać leki dostępne u nas bez recepty typu: gripex, ibuprom - czy wpakować je do bagazu podręcznego czy lepiej do głownego? nie chce zeby mi ktos z tego tytulu robil problemy na lotnisku albo rozwalil zamek w torbie bagazu glownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...