Skocz do zawartości

Staly Pobyt Na Florydzie


Myszka1409

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A kopan to może się że mną na żywo spotka a nie ocenia ludzi po tym o co pytaja. Nigdy nie chciałam opuszczać Polski ale po tym jak nie mogę. Od ponad roku szukam pracy i nic to On tez by chciał Polskę opuścić, a zresztą sam ma wpisane Cleveland a pisze po polsku więc i co chodzi. Trochę szacunku. A czemu Ty nie mieszkasz w Polsce. Ja napisalam ze i tak bede tam mieszkala bo doloze wszelkich starań żeby tak mieszkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę mieszkała w Polsce, ale nie przez kraj sam w sobie ale przez rządy. Chce bardzo wyjechać z Polski i Europy w ogóle ;/ a Floryda moje marzenie. :) wiem że tak czy tak sie tam znajde :)

przez wiele lat jezdzilismy z dziecmi na wakacje na floryde samochodem z ohio

dzieci podorastaly i wyprowadzily sie z domu

teraz na floryde nic nas nie ciagnie

miejsce jak miejsce - mozna znalezc bardziej i mniej ciekawe ( yawn)...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kopan to może się że mną na żywo spotka a nie ocenia ludzi po tym o co pytaja. Nigdy nie chciałam opuszczać Polski ale po tym jak nie mogę. Od ponad roku szukam pracy i nic to On tez by chciał Polskę opuścić, a zresztą sam ma wpisane Cleveland a pisze po polsku więc i co chodzi. Trochę szacunku. A czemu Ty nie mieszkasz w Polsce. Ja napisalam ze i tak bede tam mieszkala bo doloze wszelkich starań żeby tak mieszkac.

o, faktycznie ma napisane cleveland czyli moj sasiad na rzut beretem

a propos szukania pracy- kilku moich sasiadow szuka juz po kilka lat

rok to jak to mowia "nie wyrok"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak uda mi się wylosować zieloną kartę to atakuje florydę, miami, fort lauderdale, tampa, orlando, napewno ktoreś z tych miast. Bliższe mi jest Miami gdyż ciągle nie mogę się otrząsnąć z serialu z lat 80 tych Miami Vice ;)

Przyznam szczerze ze Twoje posty z ostatnich dwoch dni sa zdecydowanie najbardziej zabawne w tej chwili... Jak juz znajdziesz robote w tym McDonaldzie, to wymysl jeszcze z czego bedziesz zyl - bo na pewno nie z pensji z McDonaldsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...