Skocz do zawartości

Nietypowe Pytanie


Ojciec Dyrektor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sam sobie odpowiedz: http://www.ulc.gov.p...#zywnosc_napoje

Edit://

Produkty w stanie stałym, takie jak czekolada, kanapki, warzywa i owoce są dozwolone w dowolnych ilościach (z zastrzeżeniem przepisów celnych). Żywność w płynie, taka jak jogurty, kremy, dżemy i galaretki, podlega ograniczeniom objętości pojemnika 100 ml i pojemniki te muszą się mieścić w 1-litrowej plastikowej torebce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy tez czy taki maly czy ten wielki co wyglada jak granat :D moja ciocia wysylala paczka lotnicza takiego duzego oscypka i na rtg musieli to zobaczyc , otwarli paczke i ostatecznie to dotarło do adresata z tygodniowym opoznieniem:D na kontroli na lotnisku na bank zwroca na to uwage i ci to zabiora. Wiec jak cos to wez te male oscypki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz. Zaraz za customs jest Agricultural inspection na każdym POE w US - nie zawsze kontrolują, ale generalnie takich rzeczy wwozić nie wolno. Nie ma to nic wspólnego z przepisami o przewożeniu płynów do których oscypek (rafal - widziałeś kiedyś oscypka raz w życiu ?) się nie zalicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowałem dość długo na lotnisku i nieraz przechodziłem przy stanowisku kontroli bezpieczeństwa. Bardzo dużo osób w podręcznym przewoziło oscypki... kiedyś jak gadałem ze strażą graniczną to rekordzistka miałą około 20 oscypków w torebce i normalnie przepuszczają... Więc przy wyjeździe z PL nie powinno być żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...