Skocz do zawartości

Nie Wbito Mi Do Kiedy Moge Przebywac Na Terenie Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam czy na I-94 było wbite do kiedy mogę zostać, ale pieczątkę w paszporcie miałam tylko z datą wlotu. Też nie wbito mi daty do kiedy mogę zostać. Przyjęłam, że skoro nie ma tego to moge zostać do maks 6 m-cy. Zostałam wtedy na 5 miesięcy. Wróciłam do Polski, po 3 miesiącach ponownie wleciałam bez problemu. Jednak każdy przypadek jest inny więc nie można do końca być pewnym jak to interpretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku tez mialam wątpliwosci ile moge dokladnie przebywac w usa, bo co innego urzednik mi powiedzial a co innego wpisal w I-94. Dla potwierdzenia zadzwonilam do U.S. Customs and Border Protection dla danego stanu. Po ok.tygodniu wplywaja do nich inf. o przylatujacych i urzednik sprawdzil mi jaka jest informacja wpisana do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zawsze datę powrotu w pieczątce (taka jajowata pieczątka). Raz jakaś dziewczyna która szła przede mną dostała datę wlotu i pytała mnie czy to jest OK. Powiedziałem że chyba jest źle i żeby wróciła i spytała urzędnika który jej to wbił o co chodzi. Poprawił on datę na datę wylotu (po prostu skreślił i poprawił długopisem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przekroczyłem granicę USA i nie wbito mi do kiedy mogę przebywać na terenie Stanów,mam tylko wbite kiedy przekroczyłem.Wiecie może o co chodzi a może to był po prostu błąd celnika i zapomniał mi wbić do kiedy mogę być na terenie USA.

Pozdrawiam:)

blad celnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W zeszłym roku tez mialam wątpliwosci ile moge dokladnie przebywac w usa, bo co innego urzednik mi powiedzial a co innego wpisal w I-94. Dla potwierdzenia zadzwonilam do U.S. Customs and Border Protection dla danego stanu. Po ok.tygodniu wplywaja do nich inf. o przylatujacych i urzednik sprawdzil mi jaka jest informacja wpisana do systemu.

Mogła byś mi podać konkretny numer pod który mógł bym zadzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...