Skocz do zawartości

Karta Walutowa Cinkciarz.pl


yacomo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W maju wybieram się do stanów.

Chciałbym przyoszczędzić trochę na przewalutowaniach i kursie płacąc za hotele, auto, jedzenie kartą walutową.

Czy ktoś ma jakieś doświaczenia z karta cinkciarz.pl w US ?

Mam jeszcze do dyspozycji kartę American Express, którą mógłbym dokonywać rezerwacji przez strone.

(O ile pamiętam w większości przypadków można płacić inną kartą/gotówką niż tą przy rezerwacji)

Pozdrawiam,

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety muszę was zawieść. Cinkciarz nie informuje o tym na stronie ale ta karta jest do niczego. To nie karta płatnicza tylko pieniądz elektroniczny, który ma bardzo dużo ograniczeń, na przykład limit płatności do równowartości 150EUR, brak możliwości podglądu operacji, karta jest anonimowa, itd., można o tym poczytać w necie. Ja polecam jednak kartę walutową z BZWBK z wypukłymi numerami wydawaną imiennie do konta walutowego. Terminale w Stanach widzą ją jako kartę kredytową, można na nią wypożyczać samochody i wypłacać dowolne kwoty z bankomatów za 5zł, płacić w sklepach bez ograniczeń itp. Karta jest wydawana imiennie i podpięta do konta walutowego. W zeszłym roku wymieniałam dolary w internetowykantor.pl, przelewali szybko pieniądze na moje konto w BZWBK i korzystałam właśnie z tej karty, którą mogę polecić z czystym sercem, tak, jak internetowykantor.pl. Oczywiście w banku i kantorze wszystko za darmo

pzdr

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

polecam kantor walutowy Alior Bank - naprawdę super sprawa - karta wypukła visa, podgląd operacji i historii rachunków, ustalane przez siebie limity - właśnie z niej korzystam i jest extra. Do tego kurs $ czy € naprawdę atrakcyjny (ja kupiłam ostatnio $ za 3.09 gdy na mieście był za 3.20 )

Warto poczytać na stronie. To nie jest konto dolarowe tylko kantor - wpłacasz na techniczne konto złotówkowe i potem za to kupujesz $ po atrakcyjnym kursie. Nie wiem jaki jest teraz kurs na mieście, bo aktualnie jestem w NYC, ale w kantorze Alior obecnie 1$ = 3.0901

PS - a jakby ktoś chciał z tego skorzystać i byłby przy okazji tak miły - to mój kod polecający: NE4ZK11D2V1Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...