Skocz do zawartości

Napoje/jedzenie W Trakcie Lotu


Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi powiedzieć na temat jedzenia i napojów na pokładzie lotu PLL z Warszawy do Chicago?

W bilecie mam Obiad + kolację, chce wiedzieć co zazwyczaj dają

I jak to jest z napojami/przekąskami w trakcie lotu. Jakie są dostępne, czy są płatne itp. :)

Będzie to mój pierwszy lot, więc chciałbym się dowiedzieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja lecialem do Chicago mialem do wyboru chyba kurczaka lub jakies kluski czy cos w tym stylu. A jako kolacje to 2 kromki chleba 2 plasterki szynki troszke pasztetu, jakiegos grzybka i jakies prince polo:D a na 30 min przed ladowaniem dostalismy ciabatte na cieplo, bardzo dobra byla swoją drogą:D napoje to rozne soki , woda, kawa herbata. Trunki są platne. Mozna tez kupic jakies przekaski typu jakies orzeszki w czekoladzie itp w cenie ok 10 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Tobie odpowiedzieć - na przykładzie lotu z Warszawy do Nowego Jorku (LOT) ,myślę,że nie ma żadnej różnicy. Wszystko w wersji - mini :( .Obiad to zazwyczaj jakiś kurczak z ryżem lub wołowina plus ziemniaczki. No i kawałek chleba z wędliną i serem,czasem jeszcze jakiś batonik. A kolacja czy śniadanie to tylko chlebuś... jak wyżej + napoje. Dostaniesz kawę,herbatę i soki,nawet możesz poprosić o dolewkę :) Natomiast alkohole -płatne,o ile pamiętam - wino 4$,wódka 2$ W sumie - bez rewelacji. Jeśli chcesz więcej i lepiej, to na pewno nie w " monkey class" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...