Skocz do zawartości

Floryda - Miami Czy Warto ?


patrykgiel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zostaną zniesione wizy, tylko obowiązek uzyskania w ambasadzie promesy wizowej. Nawet jeśli to nastąpi to będziesz mógł pojechać do USA tylko w celach turystycznych na maksimum 90 dni. Nawet jeśli to nastąpi (w co jakoś słabo wierzę), będzie to tylko drobne ułatwienie, a nie jakaś zasadnicza różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam jestem tu nowy, mam pytanie.

Jak wygląda życie w Miami. Mam 18 lat i chciałbym się wyprowadzić do Miami, i tam otworzyć firmę, zdaję sobie sprawę że jest potrzebna wiza, a no własnie moja mama Ma kuzyna w USA czy na podstawie tego może uzyskać wizę lub zieloną kartę ??

A idzie kupić wizę ??

Nie jeszcze.

Wolałbym legalnie bo potem są problemy juz czytam w ambasadzie.

A mają znieść te wizy wiecie może jak i kiedy ?

Hahaha...ale sie usmialem.... :D ..rozumiem, ze jestes mlody, ale zadajesz pytania jakbys mial 10 lat....najpierw zdobadz chociaz minimum wiedzy na ten temat i wtedy dopytuj sie o sczegoly w konkretnej sprawie... :D, Aha i mozesz kupic wize emigracyjna, cena zaczyna sie od 500 000$ w zwyz (oczywiscie musisz spelnic x warunkow - przelew nie wystarczy... :))...a i jeszcze ten tytul posta - mocna rzecz....biorac pod uwage Twoja sytuacje...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak musicie wykupic jakiekolwiek wakacje do Meksyku a pozniej już bardzo latwo dostaniecie się do USA przez zieloną granicę... ( nie zapomnijcie o kanapkach i wodzie). Są pewni panowie tzn przemytnicy którzy za odpowiednią oplatą pomogą wam w tym. Jak już dostaniecie się do USA to pojdzie wszystko bardzo latwo i prosto... kupujecie dom z basenem, zakladasz ta Twoja firmę kupujesz wielki amerykański samochód lub dwa i masz American Dream!

Proszę oto odpowiednia odpowiedz na Twoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteście gotowi zainwestować milion dolarów lub 500tys. w sektorze, w którym panuje wysokie bezrobocie można ubiegać się o zieloną kartę:

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.eb1d4c2a3e5b9ac89243c6a7543f6d1a/?vgnextchannel=cf54a6c515083210VgnVCM100000082ca60aRCRD&vgnextoid=cf54a6c515083210VgnVCM100000082ca60aRCRD

Pewnie bez dobrego prawnika się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, chcemy z rodziną wyjechać na Florydę.

Powiem tak: zalecam mnóstwo edukacji. Bo same chęci nie wystarczą. Takich z chęciami jest mnóstwo na całym świecie.

Wiem, powtarzam się, ale zacznij od strony ambasady.

Potem jeszcze np.: http://www.uscis.gov/portal/site/uscis

I jak już się wyedukujesz, to będziesz wiedział, jakie masz szanse na legalny wyjazd i co zrobić, żeby tego dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...