Skocz do zawartości

Floryda - Miami Czy Warto ?


patrykgiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A dla afganskich tlumaczy co pozniej maja p******ne bo pomagali okupantom ? (sa takie ;-) )

hehehehehe,..... wtf? nie znam

joanno30 jesli interesuje Cie azyl w us (i jest Ci w pl tak zle [ no tak władza przesladuje ] ) to wal na priv

dobra.......zarty zartami ale patrykgiel - wizy nie kupimy, nie probuj nawet szukac w necie...bo nawet jak znajdziesz kogos tzn ze Cie bedzie w konia robil i chcial wyciągnąc kase...

podejrzewam tez, ze twoj pomysl zamieszkania w miami jest chwilowym pomyslem...pewnie pod wplywem jakiejs tam chwili wpadlo Ci do glowy: "zamieszkajmy na florydzie!"... po miesiącu Ci przejdzie...zreszta co jakis czas ktos tu się pojawia: miami, santa monica, santa cos tam, la, lv, sf, ny, itp itd, a potem ta osoba znika :)

od zawsze interesujesz sie florydą ?

co ja polecam?

polecam pojechac turystycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zawsze chciałem mieszkać tam gdzie nie ma zimy, bo jej nienawidze i jak tylko przychodzi jesień to ja dostaję szoku.

Moje typy to były chorwacja na początku hiszpania. Ale tu problemem zawsze był język. A angielskiego uczę się już 11 lat. Wiem że w szkołach nie umieją uczyć bo to prawda, Obojętnie jakiego amerykanina zapytamy czy dobrze wypowiedzieliśmy zdanie w czasie np. past simple, to on zrobi wielkie oczy i po chwili myślenia stwierdzi "gdzieś w szkole kiedyś o tym było"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...