Skocz do zawartości

Koniec Sierpnia-Początek Września Za 13Tyś Zl Na Jak Długo I Gdzie?


wheelbuilder

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jak w temacie.

Dysponuję 13tyś zł(na dzisiaj to około 3,8 tyś $). i nie mam pojęcia na jak długi urlop mogę sobie pozwolić.

Bilet w dwie strony z lądowaniem w Nowym jorku to 2,8tyś zł. Nie biorę pod uwągę Lufthansy bo raz do Frankfurtu daleko dwa euro trochę drogie. Przez Lufthanse czy to do Miami czy do NYC cena w dwie strony to około 750euro więc i tak mnie drożej wyjdzie. Chciałem polecieć do NYC. Teraz czekam na Wasze propozycje na co starczy mi by zwiedzić. A cały problem leży w tym, że najbardziej zależy mi na Key West'cie na Florydzie i Nowym Yorku. Czy da się to jakoś połączyć i czy nie jest to chory pomysł aby tak oddalone miejsca zwiedzić za jednym razem i zmieścić się w kwocie 3tyś $ ?

Może macie propozycje innych ciekawych miejsc ?

Zaznaczam, że jednak te dwa miejsca muszę odwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Z MIami-Key West to si e nie martwię. Za 200$ z NYC-Miami też fajnie. Sugerujesz jakieś inne połączenie niż z Warszawy LOTem ? Chyba taniej z Frankfurtu mnie nie wyjdzie teraz. Czy to ma prawo się udać-finansowo czy się zmieszczę i na ile dni żeby zwiedzić NYC, Florida Keys i Miami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie tylko Luftwaffe lata na Florydę. W ubiegłym roku spędzałem tam wakacje i również wracając zahaczyłem od NYC zeby odwiedzić rodzinę.

Bilety kupiłem w Air France jako "open jaw", czyli powrót z innego miejsca.

Trochę to zawile brzmi, ale wyglądało to tak:

Podróż "TAM" - W-wa - Miami (z przesiadką w Paryżu).

Podróż "Z POWROTEM" - NYC - W-wa (również przez Paryż).

Z Tampy do NYC leciałem liniami JetBlue i zapłaciłem ok. 400$/4 osoby.

Bilety w Air France to wydatek ok. 2200 - 2500zł (w zależności od tego czy trafisz na promocję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...