Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...

Szkoda, że tak wyszło. Marzy mi się sytuacja w której wyjazdy na H2B byłyby tak popularne i dostępne jak parę lat temu. Swoją drogą wciąż każdego roku do USA wjeżdżają tysiące ludzi właśnie na tej wizie. Zastanawiam się nad tym czy znikoma ilość ofert pracy na H2B w Polsce wynika tylko z tego, że pracodawcy wybierają ludzi z innych państw czy też są jeszcze dodatkowe czynniki. Czemu biura nie podejmą współpracy z pracodawcami z przeszłości ? Bo wierzyć mi się nie chce, że nagle wszyscy którzy rekrutowali w Polsce dali sobie spokój z tą wizą lub wybierają inne narodowości.

Cóż, być może na zimę pojawią się jakieś oferty ? Jeśli tak to informacja o tym powinna pojawić się odpowiednio wcześniej, zobaczymy...

P.S.

Wiem, że przez pewien czas Polska była wyłączona z państw dopuszczonych do tej wizy, jednak sytuacja uległa zmianie a mimo to nic się u nas nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

hej Margot ;) ja byłam rok temu i się nie dostałam. W tym roku też wysłałam CV i zastanawiam się nad tym czy udac się na interview znowu. Nie wiem jak z warunkami w tym roku, czy zaś nie będzie tak, że mają zatrudniać 25 osób (było koło 45 na rozmowie) a potem okaże się, że jednak zatrudnią 15 lub mniej. Napisz do mnie na priv to pogadamy :)

Czy ktoś z Was może był rok temu nie dostał się i próbuje znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja rowniez bylem rok temu na rozmowie i tez sie nie dostalem. Caly proces rekrutacji (=zamieszanie) opisany jest powyzej. Widzac wpisy innych osob wypada sie tylko cieszyc, ze w ogole otrzymalem maila z wynikami rekrutacji. :)

W tym roku nie ubiegalem sie o prace w John's Island Beach Club. Obecnie pracuje w innym kraju za wyzsze stawki godzinowe, wiec nie mam powodu znowu pakowac sie w ten balagan. Ciekaw jestem jak to wszystko wygladalo tym razem... Czy znajdzie sie choc JEDNA osoba na forum, ktora dostala prace na Florydzie?

BTW. Zwrociliscie uwage, ze w tym roku w kosztach rekrutacji pojawil sie juz bilet lotniczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boicie się, że to może być jakieś podejrzane? Aby dostać H1B pracodawca musi udowodnić, że nie ma na miejscu wykwalifikowanych kandydatów. Przecież nie sądzę, żeby na Florydzie nie było młodych ludzi szukających pracy w gastronomii...Ktoś z Was w ogóle był na takim wyjeździe, żeby potwierdzić, że wszystko w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...