Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dostałem maila z decyzją tego samego dnia ok godz. 19. Dziwi mnie że do Ciebie nic nie dotarło. W pierwszym mailu wyraźnie pisało:

Uczestnicy którzy zostali zatrudnieni otrzymają od nas maila jeszcze dziś, tak samo reszta osób która nie zakwalifikowała się do pracy zostanie o tym poinformowana.

Coś mi tu pachnie lipą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nic nie dostałam, ponadto pisałam maila do nich w piątek i sobotę i do dziś nikt mi nie odpisał. Taką samą sytuację ma mój kolega i nie wiem co teraz robić...

dostałeś tą drugą informację typu "gratulacje zostałeś zakwalifikowany..." czy cos w tym stylu? ja dostałam tylko pierwszego maila, a później cisza no i nie wiem - być może to oznacza, że się nie dostałam ale mimo wszystko mieli informować każdego a ani ja ani mój kolega nic nie dostaliśmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ,

Ja dostałem pierwszą wiadomość od nich , że są wyniki , po dwóch godzinach napisali , że się NIE dostałem i że jeśli chcę , mogą przesłać moje CV do innego pracodawcy, który się do nich zgłosił i mam czas do poniedziałku, czyli do wczoraj , bo po tym terminie, żadne CV nie będzie już dosyłane . Rekrutacja też u nowego pracodawcy będzie miała charakter zamknięty , czyli wziąć w niej mogły osoby tylko te , które aplikowały do pracy na Florydzie.

Dajcie znać jeżeli się dostaliście jak dalej wygląda ten cały proces :). Ci którzy się nie dostali też niech dadzą znać proszę, czy aplikowali dalej i co to za kolejna oferta .

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i w tym problem! (te informacje, które podałeś były w pierwszym mailu - odnośnie rekrutacji u drugiego pracodawcy) ja dostałam tylko pierwszego maila, czekałam, czekalam aż w sobotę wysłałam maila ze swoim cv bo do tego czasu było to można a nie wiedziałam jaki jest wyniki. Wczoraj upłynął termin, ja dalej nic nie wiem - czy dostałam się na Florydę, a jeśli nie to czy chociaż dostali mojego maila z cv... jeśli do wieczora nic mi nie odpiszą to tam zadzwonie bo trochę nie fajnie czekać, wiedząc ze wyniki już dawno były.... taką samą sytuację ma mój kolega, dostał pierwszą wiadomość a drugiej nie, ja rozumiem, że to może znaczyć, że się nie dostaliśmy ale przynajmniej informacja zwrotna powinna być.

Pacio177 - a aplikowałeś wogóle? jeśli tak to nic nie dostałeś? ani jednego maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę słabo , że jedni dostali wiadomość , drudzy ciąglę nie wiedzą co dalej.. o co tu chodzi ? . Trochę to niepoważne , bo taki wyjazd , należy planować znacznie wcześniej , a niżeli jest to w przypadku podjęcia pracy w którymś z państw europejskich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście wczoraj maila? Można w nim znaleźć kilka ciekawostek:

Ponieważ widzimy, że istnieje problem z mailami jakie wysyłamy do klientów - prosimy o kontakt telefoniczny pod wskazany wyżej numer. Tak będzie najprościej.

Trochę mnie to zastanawia przecież mail to nie list który może się gdzieś zagubić w drodze między nadawcą a adresatem. Po kliknięciu na przycisk "wyślij" nie ma takiej opcji żeby e-mail przepadł. W przypadku kiedy zdarzy się zrobić byka w adresie mailowym od razu pojawia się komunikat o tym że mail nie doszedł... No ale przy takiej ilości skarżących się na forum nie sądzę żeby problem wynikał właśnie z tego.

>> Co do rozmów z pracodawcą chcielibyśmy poinformować, że zostało zakwalifikowanych 15 osób. reszta niestety nie otrzymała placementu. Jednak pozostałe osoby mogą ubiegać się o pracę w nowym miejscu. <<

Przecież na początku rekrutacji mówiono że pracę w Vero ma dostać 25 osób. Chyba problem nie była "jakość" kandydatów skoro na stronie biura można wyczytać: >> nasi koledzy z Florydy byli pod dużym wrażeniem osób z którymi mieli przyjemność rozmawiać << :)

Jestem ciekaw ile osób pojawiłoby się na rozmowie wiedząc że w grę wchodzi zatrudnienie tylko 15. :)

Okazuje się znowu że można jeszcze aplikować przez to biuro do pracy w innej amerykańskiej firmie (wcześniej informowano że przysyłać cv można tylko do poniedziałku).

Jeśli tak ma być do samego września no to ja dziękuję. Kto zagwarantuje że w sierpniu nie przyjdzie (jak w ogóle dojdzie) jakiś mail z informacją że coś tam nie wypaliło.... (pozwolenia na pracę, itd.)??! Czekanie kilku miesięcy w niepewności średnio mi się widzi.

Może jest tutaj ktoś kto wcześniej uczestniczył w programie H2B organizowanym przez to biuro? Jeśli tak to dajcie znać jakie Wy mieliście doświadczenia i czy w ogóle warto się w to wszystko pakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jakaś lipa chyba jest , robi się z tego lekki cyrk. Ja sobie daję spokój :) Skoro już tu w Polsce są jakieś problemy, co będzie po wyjeździe do USA w przypadku jakiś kłopotów ? . Mimo wszystko , powodzenia Wam życze :) chyba będzie potrzebne :D .

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...