Skocz do zawartości

Strony Z Tanimi Noclegami - Motele Itp


tomasz laszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na mojej wycieczce szukałem po drodze na bieżąco, ewentualnie sprawdzałem wcześniej na google maps czy w miejscu gdzie planuję spać są jakieś motele z sieci jak np. Motel 6. Nie miałem z tym żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi zawsze najlepiej jest wyszukac na powiedzmy hotels.com najtanszego i potem zadzwonic do hotelu i zapytac o cene.

Na bank moga zjechac $10-25 dolarow za noc (powiedzmy 10%-15%) i jeszcze beda szczesliwi, ze nie musza hotels.com placic prowizji.

Wiem, ze to brzmi skomplikowanie, ale hotele placa stronom internetowym 10-35% prowizji, takze warto o tym wiedziec i dzwonic.

Jesli ie chcesz dzwonic - polecam aplikacje (hoteltonight, hotels.com, booking.com) jako ze aplikacje maja z reguly nizsze ceny niz te same strony internetowe.

Inna kwestia, jak dostac najtanszy hotel (ale ta zawiera troche ryzyka) - Czekacie do wieczora, powiedzmy do 9.00 PM i wtedy wszystkie hotele chca sie wyprzedac i zbijaja ceny do praktycznie kosztow wynajecia. Ryzykowne, bo jesli w miescie cos sie dzieje i hotele beda sprzedawac cena wzrosnie kilkukrotnie... Gambling :)

Mam nadzieje, ze pomoglam,

Jestem revenue managerem dla grupy hoteli, dlatego wiem co mowie :) powodzenia!

Ah I dajcie znac jesli potrzeba pokoi w SF. Pomoge cos znalezc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...