Skocz do zawartości

Wylosowaliśmy Zieloną Kartę - Jakie Perspektywy W Usa?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nigella a wiesz jak kto jest

jest za darmo,moze wylosuja a moze nie ale sie wysle

wiec kazdy mial prawo wyslac zgloszenie :)

co do wieku to ile to kobiet-mezczyzn z Polski pracuje w USA a maja po 50-60 lat ale zalezy do kogo polecieli,jaka prace maja oraz czy dane osoby sie przystosuja

Kolejna sprawa to jak wypadna badania medyczne czy cos nie wyjdzie a wtedy bedzie po GC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly problem jest co pozniej - zakladajac ze dostana prace, w wieku 65 latach po jablkach - bez emerytury, bez social security bo nie placili, nie wiem jak z medicare ale tez moze byc slabo...Z czego beda zyli ? Emerytury z Polski ? umra z glodu (serio)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha mam nadzieję że nikt sobie żartów tym postem nie zrobił ale widzę że niektórym się gotuje w głowach...

A tak na powaznie...

Zróbcie to co Wam serce podpowiada !!!

Wiek nie jest problemem, w tym wieku jak ktos chce to i na studia sobie może nawet pójść, ślub wiąśc, prawo jazdy zrobic itd.

Jak ktos był w USA to widział tych 90-cio latków za kierownica co jeżdzą i korzystają z życia...

60 lat to młody wiek w końcu prawie tyle ma nasz premier Tusku no 5 brakuje a jakoś staro nie wyglada i premieruje...

Jeżeli koszty uzyskania karty was nie przerażają to sobie wyróbcie je i jedźcie próbnie na okres minimum 2 tyg a najlepiej miesiąc i zobaczycie.

Najwyżej karta później wam przepadnie jak stwierdzicie że to nie dla was....albo bedziecie latac raz na rok i nie przepadnie...wiem wiem zaraz sie posypia posty za te moje opinie ale co sam znam takich co tak robią Wy tez możecie- wolno Wam!

Pierwsze dni w USA mogą byc jakieś szokujące i człowiek może sie nie odnaleść ale później człowiek w to wsiąka i wielu sie podoba...

Na forum każdy was zjedzie no bo każdy mysli "staruchy wylosowali nie znają angielskiego a ja nie wylosowałem, marzę wysyłam i nic a takim sie trafiło"

Niby mówie sie "że starych drzew się nie przesadza" ale kazdemu co innego moze byc pisane jak komus jest tu źle i ciagnie go tam to niech jedzie...

Z angielskim to bym nie przesadzał, w Miami juz chyba nikt nie mówi po angielsku nawet raz w całym Marshallu nie mogłem znaleśc ani jednej osoby z obslugi z angielskim - a było ich tam kilkanascie.

Generalnie USA to kraj dla cięzko myslacych żeby ktos kto zna 2 słowa OK i haraszo sobie poradził, także jak ktos zna te dwa słowa to da sobie jakos radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... tylko po co? Jak napisał Armani, zajęli miejsce komuś, kto naprawdę miałby szanse zacząć tutaj nowe życie...

Takie jest życie wolno im, wczoraj pewnie na świecie umarło tysiące ludzi na raka a chcieli żyć a z drugiej strony tysiące ludzi pewnie poperłniło samobójstwa bo nie chcieli życ...

Taki jest swiat...dane im było, niech zajmują, maja prawo...niech jadą!

Jeżeli pisza prawde to facet jest młodszy o 6 lat od prezydenta Busha jr i jeszcze może zawojowac amerykę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jesteśmy małżeństwem, mamy po 60 lat, mamy słabą znajomość języka angielskiego. Wylosowaliśmy wizę. Zastanawiamy się, czy mamy perspektywy znalezienia pracy w USA i odnalezienia się tam.

Bardzo prosimy o Wasze opinie.

Kilka lat temu też z rodziną wyjechałem z loterii wizowej ale wtedy mieliśmy trójkę z przodu i też uważałem ,że to zbyt późno ale na ostatni dzwonek .Powiem krótko przed czterdziestką taki wyjazd jeszcze ma sens ale z całym szacunkiem 60 lat to już nie wiek na jakąkolwiek emigrację.Takie jest moje zdanie .Oczywiście ,że ludzie w tym wieku i starsi pracują tylko zaczynać wszystko od nowa po 60 -tce to będzie bardzo ciężko.

Perspektywy na znalezienie pracy oczywiście są tylko pytanie jakiej ??? Kobieta ma lepsze szanse bo pójdzie do sprzątania i jakoś da sobie radę ale w przypadku mężczyzny jak trafi do pracy fizycznej to będzie musiał zap...... jak 20 latek i tutaj nie ma zmiłuj . Ja na Twoim miejscu zrezygnowałbym z tej szansy ale zrobicie jak chcecie.

Pamiętajcie ,że Ameryka jest dla "młodych ,silnych i zdrowych " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...