Skocz do zawartości

Prawo Jazdy Ny


annsophie

Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialam sie dowiedziec jak wyglada sprawa z prawem jazdy. niech napisze ktos kto przez to przechodzil czyli tak mniej wiecej platnosci , testy w jakim jezyku , czas trwania i pozniej jak wyglada sam dzien zdawania egzaminu ( czy jest w j . ang? ) :) najlepiej jak najwiecej szczegołow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no i jeszcze jesli ktos mi moglby podac strone z testami najlepiej po polsku a jak nie to po ang najlepiej z 2012 roku :)

Joanna30 no o to chodzi ze wlasnie nie wiem i sie dlatego pytam. slyszalam ze w poslkich szkolach jest po polsku tylko nie wiem czy to chodzi o egzaminy teoretyczne czy ogolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie no..ja sie pytam bo nie wiem i zamiast pisac 5 przez 10 i mowic ze jestem w bledzie to jak wszystko wiecie to po prostu napiszcie jak jest. tak sa polskie szkoly nauki jazdy to juz wiem na pewno i tak sa ( tylko nie wiem czy w ny ) testy po polsku te do nauki.. nie wiem czy moge sie spodziewac od kochanych pomocnych rodakow odpowiedzi zamiast ironii czy odp ktore nic nie wnoszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 to jaki bedzie Twoj wjazd na teren USA..turystyczny czy tez inna wiza a to jest wazne bo jako turystka tego prawa jazdy nie zrobisz w NY.

Kolejna sprawa to w danych szkolach sie dowiesz co i jak jest..Moze ktos cos napiszesz jeszcze ale musisz uzbrozic sie w cierpliwosc i sprawdzac co jakis czas temat.

ps abys samych takich Polakow spotkala w USA jak tutaj to juz bedzie sukces :) czego Ci zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tak samo wiem ze to mozliwe a chodzilo mi o to abys napisala jak wlatujesz :)wjezdzasz na teren USA

ze ja na takich w wiekszosci nie popadlem ze sa chetni do pomocy-moze zle szukam czy co ;) a moze takie mam juz szczescie aby takie osoby spotkac

no ale koniec z tym off topikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to można zdawać w Stanach prawo jazdy po polsku?

Tak można. Dokładnie nie odpowiem jak jest dzisiaj ale ja robiłem prawo jazdy w 2005 roku w NY. W polskiej szkoły nauki jazdy można było otrzymać testy w j.polskim i w DMV na Manhattanie robili egzaminy z teorii w różnych językach ,w tym również w j.polskim. Egzamin praktyczny to już egzaminator tylko w j.angielskim.

Sądze ,że dzisiaj nic się nie zmieniło jeśli chodzi o NY ale nie wiem jak jest w innych stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...