Skocz do zawartości

3 Tygodnie Samochodem - Z Sf Przez La Do Lv I Znowu Do Sf


Konraddu

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotujcie się na duże kolejki i okrutne gorąco w Six Flags :) Byłem tam w czerwcu 3 lata temu i wtedy było tak, że 45 min w kolejce to standard i było tak gorąco, że nad kolejkami były zainstalowane takie zraszacze jak do trawników żeby ludzi trochę ochłodzić :)

Ja na waszym miejscu zrobiła bym taką pętlę:

http://imageshack.us...4/24377087.jpg/

Bardzo podobna pętelka do mojej, tylko objechana w drugą stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przejrzyjcie sobie mapę Six Flags i wybierzcie tylko te najbardziej mocne przejażdżki.

Wg mnie warto się tam wybrać, żeby adrenalina trochę podskoczyła ;)

My zaliczyłyśmy trzy parki rozrywki, stopniując sobie od najsłabszego do najmocniejszego i właśnie Six Flags był jako ostatni, a już parku ostatnia nasza przejażdżka była na x2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie Six Flags był jako ostatni, a już parku ostatnia nasza przejażdżka była na x2 :D

Ja się na X2 nie dopchałem, kolejka na dwie godziny była bo dopiero otwarcie :P mi się chyba najbardziej podobała tam kolejka "superman", chociaż nie jest to roller coaster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Supermana akurat nie skorzystałyśmy. Właśnie ze względu na jej 'inność' ;)

Zaraz po x2 podobało nam się Tatsu. Taki rollercoaster, w którym zaraz po przypięciu, obracali nas twarzą do ziemi.

Kolejka, w której jechało się na stojąco też była niezła, chociać tam akurat czeka się pod dachem, więc jest głośno i duszno.

Generalnie wszystkie kolejki z kategorii "thrills" są dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ja tam bym moze sobie darowala Zion i Antelope Canyon, poswiecila wiecej czasu w Grand Canyon/Death Valley i Yosemite. Az zazdroszcze!

Absolutnie się nie zgadzam!!! :) Antylope (zarówno lower jak i upper) uważam za najpiejkniejsze/ najciekawsze z okolicznych kanionów.

Jak można coś takiego ominąć ? :

https://www.google.p...iw=1920&bih=940

Najlepiej być tam około południa, żeby zobaczyć te smugi świetlne.

Co do Zion - dodałam go dlatego, że i tak się przez niego przejeżdza wracając Us 9 z Bryce do Las Vegas. Nie rozumiem po co go omijać i jechać na około, gdy można zatrzymać się i przy okazji zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Supermana akurat nie skorzystałyśmy. Właśnie ze względu na jej 'inność' ;)

Zaraz po x2 podobało nam się Tatsu. Taki rollercoaster, w którym zaraz po przypięciu, obracali nas twarzą do ziemi.

Kolejka, w której jechało się na stojąco też była niezła, chociać tam akurat czeka się pod dachem, więc jest głośno i duszno.

Generalnie wszystkie kolejki z kategorii "thrills" są dobre :D

No niestety, ja rzygam nawet na karuzeli dla trzylatków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się nie zgadzam!!! :) Antylope (zarówno lower jak i upper) uważam za najpiejkniejsze/ najciekawsze z okolicznych kanionów.

Jak można coś takiego ominąć ? :

https://www.google.p...iw=1920&bih=940

Warto wspomnieć, że ten kanion jest w posiadaniu rodowitych Amerykanów ("Indian") i sporo liczą sobie oni za odwiedzenie tego miejsca. Z tego co pamiętam chcieli $25 od osoby (w porównaniu do $25 za cały samochód w parkach narodowych) a do tego nie można było wjechać i połazić samemu tylko trzeba było zaparkować i przesiąść się do busiku z przewodnikiem... No i w końcu tam nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan wykonać się da, macie nawet sporo czasu. Ja coś podobnego robiłem w 8 dni (3100 mil). Było ciasno z czasem ale i tak super.

Zobacz moją wycieczkę: http://forum.usa.inf...590#entry130590

4. Jest Joshua Tree National Park, ale będzie bardzo bardzo gorąco.

5. Nie wiem co chcecie robić w Vegas. Ten drugi dzień to chyba przeznaczacie na kaca :)

8. Można zobaczyć. Można obejrzeć pustynię niczym sahara (tylko mniejszą) i ogrom tej doliny w ogólności też robi wrażenie. Temperatura podobnie, jak się otworzy okno w samochodzie to jak byś sobie skierował suszarkę do włosów w twarz.

9. Mono Lake, Bodie ghost town.

Zastanówcie się nad roczną przepustką do parków narodowych. Normalnie wjazd do każdego parku kosztuje $25 od samochodu. Przepustka kosztuje $80.

Pozdro i powodzenia!

a jak i gdzie mozna zakupic takie karnety na wejscie do parkow narodowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...