Skocz do zawartości

Opinie O Lufthansie


matikk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Lufthanse lubie i właściwie tylko nią latam! Ale biedna jesteś, jeżeli trafisz na B747. W przeciwnym przypadku, Airbusem czeka Cię bardzo miły lot :)

Ja zawsze sprawdzam jaką maszyną mam lecieć i nigdy na tym źle nie wychodzę ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja też polecam. Szczególnie po moich przygodach z przylotem do Polski na gwiazdkę w 2010. Oczywiście śnieg, loty poodwoływane, a pasażerów w tym sezonie 3x więcej niż normalnie. Niestety spędziłem z tego powodu 3 dni na lotnisku we Frankfurcie ale Lufthansa zajęła się mną bardzo dobrze w tych okolicznościach. Tak w ogóle to właśnie w sytuacjach kryzysowych wychodzi która linia jest dobra a która nie, bo jeśli wszystko idzie dobrze i zgodnie z planem to pewnie każda linia działa tak samo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lufthansa jest w porządku. Dobre, solidne linie, ale czy na prawdę są aż takie fenomenalne? Nie sądzę. Nie można się do niczego przyczepić, to fakt, ale nie uważam, że są jakoś wyjątkowi. Zdecydowanie bardziej ich polecam niż rodzimego przewoźnika w postaci PLL LOT, ale nie jestem aż tak bardzo nimi zachwycona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dziwię się waszym pochlebnym opiniom o tych liniach lotniczych. Według mnie Lufthansa jest najtansza linia europejska z pośród dużych lini regularnych. Boing 747 ma pielelnie malo miejsca, nie wygodny, ponadto najsmieszniejsza rzecz... zamiast ekranow LCD ma stare telewizory podwieszane pod sufitem nad przejsciami, z ktorych puszczane sa filmy video (tak! VHS) i jak sa turbulencje do obraz lata jakby tasme wciągało heheh.

Polecam Swiss, BA i United - wszystkie w klasie ekonomicznej maja bardzo wygodne fotele, osobiste ekrany LCD w lotach transatlantyckich. BA moze sa drozsze ale swissa udalo mi sie kupic z WAW do ORD (Chicago) za 1800 pln w 2008 bezposrednio ze strony swissa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponadto najsmieszniejsza rzecz... zamiast ekranow LCD ma stare telewizory podwieszane pod sufitem nad przejsciami

Lufthansą leciałem przez Atlantyk 5 razy i chyba tylko raz trafiłem na telewizory pod sufitem. W pozostałych przypadkach zawsze miałem ekranik LCD i samodzielny wybór filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lufthansą leciałem przez Atlantyk 5 razy i chyba tylko raz trafiłem na telewizory pod sufirem. W pozostałych przypadkach zawsze miałem ekranik LCD i samodzielny wybór filmów.

To jeszcze napisz jakim samolotem - pod sufitem telewizory mają B744 zdaje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym pamiętał, to bym napisał od razu :P Z tego co znalazłem w papierach to w 2010 leciałem Boeing 777 tam i 747 z powrotem. W 2011 Boeing 772 tam i taki sam z powrotem. W tym roku A380-800 tam, z powrotem będzie Boeing 747-400. Potem będzie A340-600 tam i taki sam z powrotem. Z tego co patrzyłem na zdjęciach wszystkie chyba mają prywatne LCD więc może ten jeden raz z monitorami nad głową mi się pomylił z jakimś innym lotem, albo siedziałem w pierwszym rzędzie sekcji i nie było LCD w podłokietniku. B744 zdaje się też ma LCD: http://flyawaysimulation.com/images/media/4203/boeing-747-400-interior/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy 744, którym latałem w barwach Lufthansy, miał jedynie monitory nad głową. Zawsze staram się wybierać Airbusy :) Co do zdjęcia, które zalinkowałeś, to pamiętaj, że każdy przewoźnik inaczej wyposaża swoje maszyny. Lufthansa ma w planach retrofitting swoich Boeingów, ale robi to stopniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...