Skocz do zawartości

Opinie O Lufthansie


matikk

Rekomendowane odpowiedzi

Airbus 333/343/346 - układ siedzeń 2/4/2. Zamontowane PTV we wszystkich fotelach w klasie Y. Lecąc przy oknie, masz tylko jedną osobę obok. Boeing 744 - układ siedzeń 3/4/3. Część samolotów po retroficie i mają zamontowane PTV ale jeszcze wiele nie ma. Siedząc przy oknie, masz dwie osoby koło siebie. Boeing 748 - najnowszy liniowiec Boeinga. Układ 3/4/3 - zamontowane PTV. Odstęp pomiędzy siedzeniami jest podobny. Może się zdarzyć że w Airbusie, odstęp będzie o cal większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja mam teraz dylemat z Lufthansa. Zwykle latam Virgin, teraz najczesciej United, bo mam ich karte Milage costam :) wiec moge wziac dodatkowy bagaz za darmo, lepsze miejsca, szybsza odprawa, za darmo United Club, itd.

United, wedlug mnie, super. Lufthansa - na 'dzien dobry' zaczely sie problemy typu "nikt nic nie wie". Poinformowano mnie w Stanach, ze poniewaz kupilam bilety przez United, i lecialam United do Polski, to oni maja code-share z Lufthansa i z dodatkowym bagazem nie bedzie problemu, prosze tylko pokazac karte przy odprawie. Wiec dzwonie sobie do Warszawy do Lufthansy i tam Pani mowi mi: "Ktos juz tu dzwonil w takiej sprawie, ze ma taka karte, i nawet dyskutowalismy na ten temat, ale ja nie wiem czy moze Pani wziac dodatkowy bagaz. Prosze dzwonic do United". Ja mowie, ze juz dzwonilam i powiedziano mi, ze mam sie upewnic w Lufthansa w Polsce. Na co mila Pani: "To nich Pani sobie podjedzie na lotnisko i porozmawia z ludzmi, ktorzy te bagaze biora i wtedy Pani zobaczy co powiedza". Ja mowie, ze nie jestem z Krakowa wiec moze jakiegos supervisora zapytac i tu znowu pada ciekawe zdanie: "Dzisiaj to nie zapytam nikogo, bo nikogo juz tu nie ma i mamy strajk". Mowie, ze strajk jest we Frankfurcie, na co Pani do mnie:"To nie ma znaczenia gdzie jest strajk, bo strajk to strajk". Czy moj samolot odleci w niedziele? "Jakby mial opoznienie albo mial nie odleciec to zadzwonimy na Pani komorke" Ale moja komorka nie dziala w Polsce. "To wyslemy SMSa"....

Nie wiem czy ja mialam szczescie trafic na taka osobe, czy oni sa tak malo kompetentni... Zobaczymy w niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz dylemat z Lufthansa. Zwykle latam Virgin, teraz najczesciej United, bo mam ich karte Milage costam :) wiec moge wziac dodatkowy bagaz za darmo, lepsze miejsca, szybsza odprawa, za darmo United Club, itd.

Mileage Plus. Zależy o jakiej karcie mówisz. Karta kredytowa Mileage Plus Club z Chase? Czy karta frequent flyer Mileage Plus i status Gold, Platinum, 1K lub GS.

W tym drugim przypadku dodatkowy bagaż przysluguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie, ze Karina miala na mysli The United Airlines MileagePlus Explorer CREDIT Card - zalozylam kiedys te sama, aczkolwiek z ich benefitami, wychodza niezle numery.

I tak np, benefit dodatkowego bagazu dotyczy wylacznie lotow krajowych.Loty trans-atlantyckie sa wylaczone z promocji. To samo dotyczy baggage delay benefit-jesli wracasz do miejsca zamieszkania i doswiadczysz opoznienia bagazu (musi byc dluzszy niz 18h), reimbursement ci sie NIEnalezy !- oczym przekonalam sie 1 wrzesnia na wlasnej skorze.

Do Kariny: Dawno sie tak nie usmialam z twojego posta, jak dzisiaj...mam tu glownie na mysli sms-owy badz telefoniczny kontakt lini lotniczych z pasazerem.

Moj lot do Warszawy byl rowniez zakupiony w United, aczkolwiek Lufthansa byla gwiazda operujaca czesc lotow :)

Cieplutko pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...