Skocz do zawartości

Badania Lekarskie Gc - Krakow - Mini Przewodnik :)


Amfeyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

cześć

dzwoniłem do lekarzy z listy ambasady i dowiedziałem się jakie przyjąć szczepienia

sczepienia zrobię u siebie w sanepidzie

sanepid wydaje żółtą książeczkę szczepień (międzynarodową) i teraz uwaga !!!

ważne aby w tej książeczce zostały wpisane jakie szczepienia dostaliśmy i daty szczepień

w tedy książeczka zostanie uznana przez lekarza

żadne paragony za sczepienia czy pisma typu przyjęto szczepienia ( nie wiadomo jakie ) nie będą uznawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polish.poland...medinfo_pl.html

nie wiem na ile aktualne sa te dane, bo jest mowa o tescie na HIV ktorego juz sie nie robi, z tego co obilo mi sie o uszy.

Jak widzisz nad linkiem widnieje data 2006 :)

cześć

dzwoniłem do lekarzy z listy ambasady i dowiedziałem się jakie przyjąć szczepienia

sczepienia zrobię u siebie w sanepidzie

sanepid wydaje żółtą książeczkę szczepień (międzynarodową) i teraz uwaga !!!

ważne aby w tej książeczce zostały wpisane jakie szczepienia dostaliśmy i daty szczepień

w tedy książeczka zostanie uznana przez lekarza

żadne paragony za sczepienia czy pisma typu przyjęto szczepienia ( nie wiadomo jakie ) nie będą uznawane

Masz racje 100%. Tylko ze lekarz wypelniajac ta ksiazeczke szczepien jakby z urzedu MUSI wpisac i date i szczepionke, wiec tego pilnowac nie trzeba. Ale widze, trzymasz reke na pulsie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,z tego co przeczytalam wychodzi na to ze te szczepionki trzeba porobic wczesniej? Ja mam taka karte szczepien od dziecka,ale na niej chyba te wszystkie szczepionki sa juz nie wazne (podobno tylko 10 lat maja waznosci). W kazdym sanepidzie w kazdym miescie mozna takie szczepionki zrobic? i czy moge na raz wszystkie? Dzieki Amfeyo za opisanie,no i czekamy na wynik rozmowy :) a ile czekales na rozmowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

jestem w trakcie szczepień

w sanepidzie zaproponowali aby za 1 razem przyjąć: szczepionkę tężcowo-błoniczą (TD ) i świnkę , odrę, różyczkę (MMR)

a za 2 razem po kilku dniach ospę i żółtaczkę typ.B

ospę chciałem szczepić na wszelki wypadek bo nie mam starej książeczki szczepień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...