Skocz do zawartości

Badania Lekarskie Gc - Krakow - Mini Przewodnik :)


Amfeyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

szczepionkę tężcowo-błoniczą (TD ) i świnkę , odrę, różyczkę (MMR) około 140 zł

szczepionka na ospę około 200zł

żółtaczka B pierwsza dawka około 75zł

za wydanie międzynarodowej książeczki szczepień sanepid policzył 10zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

szczepionkę tężcowo-błoniczą (TD ) i świnkę , odrę, różyczkę (MMR) około 140 zł

szczepionka na ospę około 200zł

żółtaczka B pierwsza dawka około 75zł

za wydanie międzynarodowej książeczki szczepień sanepid policzył 10zł :)

coś u Ciebie dużo tych szczepionek, miałeś karte szcepień ze sobą? (ile amsz lat?)

Bo jak ja zadzwoniłem do dr z wawy to powiedziała mi ze prawdopodobnie miałem robione wszystkie szczepionki (mam 26)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Zastanawia mnie jedna rzecz... Międzynarodowa karta szczepień jest potrzebna lekarzowi wtedy gdy szczepienia wykonuje się np w sanepidzie, tak? Tzn. chodzi o to, żeby lekarz wiedział, że te szczepienia zostały wykonane. Jeżeli natomiast szczepienia wykonuje się w czasie badań u lekarza to ta międzynarodowa karta szczepień nie jest potrzebna?

Czy może tak czy inaczej trzeba ją wyrobić i np zabrać ze sobą do USA? (tak jak RTG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kilka osób na forum skarżyło się na CenterMed w Krakowie - ja muszę przyznać, że wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Najpierw rano do Lekarskiej Spółdzielni Pracy (Rynek Główny 37) na badanie krwi i RTG, później po wyniki o 13. Z wynikami udaliśmy się spacerkiem do CenterMed, gdzie przyjęła nas Dr Anna Pospieszałowska-Furtak. Wszystko szybko i sprawnie, koszt całkowity - 620zł (nie było potrzeby powtarzania żadnych szczepionek - mieliśmy karty ze sobą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dejmos myślałam że badania (krew i RTG) zrobią w CenterMedzie na Łazarza. W tym dokumencie z ambasady o badaniach lekarskich chyba najnowszy bo z 10.2012 (nie mogę znaleźć linka) nie ma nic wspomniane o Lekarskiej Spółdzielni Pracy (Rynek Główny 37). Trochę jestem zagubiona....

cytat z tego dokumentu odnośnie badań w Krakowie:

"KRAKÓW

RTG, testy kiłowe (nie trzeba być na czczo) i badania ogólne:

CenterMed (Szpital i Przychodnia), Kraków, ul. Łazarza 14.

Rejestracja czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-21:00, tel. +48 12 370 8200.

1. Dr Anna Pospieszałowska-Furtak

2. Dr Tadeusz J. Russer

Opłata za test kiłowy wynosi 6 PLN. Wyniki badań wydawane są następnego dnia.

Prześwietlenia wykonywane są w godz. 9:00-19:00. Opłata wynosi 34 PLN.

Po uprzednim przeprowadzeniu badania krwi oraz wykonaniu dużego zdjęcia RTG należy telefonicznie ustalić termin badania ogólnego. Potrzebne szczepienia mogą być wykonane w gabinecie lekarskim."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...