Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wspomnę tez ze raz dostałam odmowę na wizę turystyczna, ponieważ miałam słabe związki z Polska- brak pracy. dlatego teraz myślę żeby pojechać na j-1. w Usa mam znajoma u której zatrzymał sie mój chłopak na turystycznej i pracuje u niej w restauracji. Ja niestety nie dostałam wizy i pomyślałam zęby dojechać do niego na wizie j-1,tylko nie wiem czy jest możliwość aby ta znajoma wysłała mi takie cos ze jade do niej na au-pair?

hmm a prywatne osoby nie moga ,,zapraszac" ludzi na au pair?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiza turystyczna to co innego a au-pair ma inne zasady i tutaj mozesz jej nie dostac ze mozesz juz tam zostac nielegalnie

ale zajmijmy sie takim czyms jak au-pair i teraz ta znajoma ma dzieci,Ty masz doswiadczenie jakies z dziecmi,jak umiesz j.angielski

To nie tak ze kazda osoba cos moze wystawic..poczytaj,popytaj sie w roznych biurach o au-pair co musisz miec,aby takie papiery przeszly i byly zakceptowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

au-pair po to jest aby sie uczyc jezyka ;)

widze ze za duzo nie czytalas,nie zapoznalas sie z zasadami,co pisza na roznych stronach o au-pair

Od tego moze zacznij,,czy tam kolo Ciebie nie ma swietlicy dla dzieci ,mlodziezy abys troche porobila,,takie sie zdobywa tez doswiadczenie

np opiekowalam sie swoim kuzynem-siostra-bratem itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam taka jedna stronę, ale tam piszą jak wylecieć do opieki tylko z biura i oni tam wszystko organizują. Ja tak naprawdę to nie chciałabym jechać na au-pair tylko to taki pretekst ,aby dojechać do chłopaka on zatrzymał się u małżeństwa w wieku ok. 60 lat i pomyślałam ze jak nie dostałam wizy turystycznej to możne mam szanse postarać się o taka. Nie wiem czy to dużo załatwiania ze strony tych amerykanów do których chce pojechać i czy to w ogóle możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak takie cos wyjdzie na rozmowie na au-pair ze to jest taki pretekst to zadnej wizy nie otrzymasz

A teraz tak znalazalas jedno biuro a tych biur troche jest,spytaj sie ktorejs ze jak masz oferte pracy od takiej rodziny to co dalej..

Ci co maja kolo 60 lat to jak udowodnia ze potrzebuja au-pair?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...