Skocz do zawartości

Czy Ktoś Kto Mieszka W Ny Może Coś Powiedzieć Na Temat Queens Plaza ?


kacpersowa

Rekomendowane odpowiedzi

ja sam nie mieszkam w nowym jorku. byłem tam na wakacjach jako 13 letni chłopak feralnego 11. września 2001. to tego czasu nie moge sie przelamac zeby tam wrocic

to zwroc sie o odszkodowanie z powodu "traumy" do bloomberga ( wielu polakom przyznali tyle ze teraz sie musza po szpitalach szlajac i odpowiadac na glupie zaczepki doktorow od czubkow)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

teraz to po ptakach, ale wierz mi byłem wtedy gówniarzem ale nadal pamietam ten smród spalenizny i od razu dostaje dreszczy... Chce przełamac ten lęk i w przyszłym roku wyskoczyc na małe wakacje do NY :)

nie szkoda ci palcow ? ten watek i tak wykasuja niech no tylko znowu jakiegos c h u j a tu umieszcze ;)

.....ooooops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 niestety trzeba dodac "punkt ostrzezen" nomero cinque - za tego c h u j a ( co prawda bez powodu) w drugim poscie od konca ( albo trzecim - na pewno znajdziesz bo swoj zawsze znajdzie swego)

Luźno. Dzieki za pogadanke lece kimać bo on rana atak :)

wiem cos o tym - u mnie juz na szczescie wyjscie z okopow ....uhhhhhhhh

jeszcze jedna sprawa sly6 - w nastepnym wcieleniu bede tak przeklinal, ze trzeba bedzie to forum zablokowac dla osob ponizej 18go roku zycia ( powtarzam- nie 14go, nie 16go ale 18go )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...