Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Słuchajcie udało się dostać ten list akceptacyjny. Nr 179. Tylko nie bardzo wiem co dalej. Wypełniłem to "come to Canada" i dostałem personal checklist code. wydrukowałem całą stronę tak jak kazali zeby sobie zachować, tylko gdzie ja mam się udać, żeby zrobić rejestrację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlugo od momentu zweryfikownej zaplaty czeka siena Conditional Acceptance Letter?

Słuchajcie udało się dostać ten list akceptacyjny. Nr 179. Tylko nie bardzo wiem co dalej. Wypełniłem to "come to Canada" i dostałem personal checklist code. wydrukowałem całą stronę tak jak kazali zeby sobie zachować, tylko gdzie ja mam się udać, żeby zrobić rejestrację?

Musisz utworzyc konto na www.cic.gc.ca

poprosza cie o numer paszportu i konto zostanie utworzone po odpowiedzi na kilka pytan.

Pojawi sie tez check lista wykaz dokumentow i formularzy ktore trzeba zalaczyc do aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś jest nie tak bo zakładam już konto wypełniam imię nazwiko datę itd i pojawia się komunikat

SORRY ... this on-line service is currently not available.

Possible reasons:

We are currently updating this Web site.

We are experiencing technical difficulties.

Please try again later.

Z tym, że z tego co zrozumiałem z innych wypowiedzi u was działa. Więc faktycznie akurat robią sobie update czy u mnie jest coś nie tak? Próbowałem w IE i w chromem. Dajcie znać czy ktoś miał taki komunikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś jest nie tak bo zakładam już konto wypełniam imię nazwiko datę itd i pojawia się komunikat

SORRY ... this on-line service is currently not available.

Possible reasons:

We are currently updating this Web site.

We are experiencing technical difficulties.

Please try again later.

Z tym, że z tego co zrozumiałem z innych wypowiedzi u was działa. Więc faktycznie akurat robią sobie update czy u mnie jest coś nie tak? Próbowałem w IE i w chromem. Dajcie znać czy ktoś miał taki komunikat?

Jest info u nich na stronie ze robili jakis update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypelnilam ta ankiete, te wszystkie dokumenty i jak teraz zalozyc to konto MyCIC?

Ja to znalazłem tak. Na finalnej stronie którą masz wydrukować lub zapamiętać w step 5 jest Register. Tam wybrałem CGKey i w zakładce Register wypełniasz wszystkie pola. login hasło pytania pomocnicze itd i masz konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...