Skocz do zawartości

Szukam Przystępnego Cenowo Hotelu W Los Angeles Niedaleko Lotniska Lax


LAdvoric

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W lutym zamierzam na 3 dni wpaść do Los Angeles i dlatego chciałbym się zapytać, czy zna ktoś jakiś dosyć tani hotel ale w przyzwoitych warunkach najlepiej niedaleko lotniska LAX. Słyszałem , że w LA non-stop są korki , a wieczorami nie jest zbyt bezpiecznie, czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korki są bardzo często, jest problem z parkingiem (jeśli nie chcesz dużo płacić) itp. Co do bezpieczeństwa to na pewno są mniej i bardziej bezpieczne dzielnice. Nie wiem na temat rejonu LAX. Możesz poszukać czegoś z sieci moteli Motel6 albo Good Nite Inn - to są najtańsze opcje i przeżyć siętam da. Na pewno znajdziesz coś w okolicy LAX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Należy dodać ,że pracodawca który zechce sponsorować musi oprócz udowodnienia ,że nie ma w USA nikogo lepszego na to miejsce to musi jeszcze chcieć wyłożyć kupę kasy na sam proces sponsorowania. Przy dzisiejszym bezrobociu w USA trzeba być wybitnym specjalistom aby taki numer przeszedł.

Troche stary temat ale ceny hoteli sa zmienne

korzystajcie z priceline.com albo booking.com (choc to juz praktycznie jedno i to samo, priceline kupilem booking), zanzcznie lax i tyle, ja znalazlem jakas spoko dziuple za $60 za double + $5 / os za shuttle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...