Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2012-2016


anita25

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez podoba się Obama jako człowiek - jest ludzki i wyluzowany. Michelle jest super, bardzo lubię jej słuchać. Gdybym miała wybierać, kto zostanie moim kumplem, to na pewno wybrałabym Obamę. Tylko, że to nie konkurs piękności. Obama przyciąga ludzi swoją charyzmą i wypowiedziami typu 'wszyscy powinni mieć równe szanse..". To bardzo pięknie powiedziane, ale właściwie nie wiadomo co oznacza. Poglądy demokratów są bardziej wdzięczne do głoszenia i lepiej wypadają na wiecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 377
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A które to niby "socjalistyczne" poglądy Obamy są takie chore? :)

Zdecydowana wiekszosc socjalistycznych pogladow jest chorych z zalozenia. Placenie na nierobow jest niesprawiedliwe spolecznie, ale to nie miejsce na takie dyskusje ;-)

Dodatkowo Obama gra na imigrantow za pomoca ogloszonego ostatnio deferred arrivals. Slabe to jest strasznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana wiekszosc socjalistycznych pogladow jest chorych z zalozenia. Placenie na nierobow jest niesprawiedliwe spolecznie, ale to nie miejsce na takie dyskusje ;-)

Dodatkowo Obama gra na imigrantow za pomoca ogloszonego ostatnio deferred arrivals. Slabe to jest strasznie...

Słabe, nie słabe, ale da mu głosy i tylko to się liczy. A co do poglądów socjalnych to się zgodzę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ze swoich.

http://www.foxnews.c...g-group-claims/

ps. zrobisz o ci cie prosilem?

no prosze cie, tylko nie FOX NEWS, ostatnio czytalam, ze ludzie ogladajacy FOX NEWS sa mniej poinformowani niz ludzie ktorzy w ogole tv nie ogladaja :lol: tak ladnie ludzi informuja i im glupoty wciskaja. :blink:

znalazlam dodatkowo:

http://thinkprogress.org/climate/2011/11/22/374434/fox-news-viewers-misinformed-study-jon-stewart/?mobile=nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze cie, tylko nie FOX NEWS, ostatnio czytalam, ze ludzie ogladajacy FOX NEWS sa mniej poinformowani niz ludzie ktorzy w ogole tv nie ogladaja :lol: tak ladnie ludzi informuja i im glupoty wciskaja. :blink:

znalazlam dodatkowo:

http://thinkprogress...wart/?mobile=nc

FOX NEWS jest republikańską tubą rewolucji. Ale który by tu kanał nie włączyć, to jest tak samo. Nie wiem, te programy informacyjne w USA wydają mi się jeszcze gorszą szmirą niż te, które można obejrzeć w Polsce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w chacie wszyscy (oprócz mnie, bo nie mogę) wszyscy głosują na Obamę. Najbardziej mnie śmieszą typowi tutejsi 'hicks' głosujący na Romneya, bo im wciska głodne kawałki o prawdziwej ameryce itd. a przy tym zabiera kasę 97% z nich wzmacniając miliarderów. Romeny pod względem ekonomii to jeszcze chyba gorzej niż sławne 'Reaganomics'. Taka lajtowa wersja wersja Korwina i korwinizmu (w pełni to chyba Ron Paul by pasował).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze cie, tylko nie FOX NEWS, ostatnio czytalam, ze ludzie ogladajacy FOX NEWS sa mniej poinformowani niz ludzie ktorzy w ogole tv nie ogladaja :lol: tak ladnie ludzi informuja i im glupoty wciskaja. :blink:

Wrzucilem pierwszy link z wyszukiwarki. Byl to akurat fox news, ale chyba nie sugerujesz ze wycieczka do Hiszpanii na koszt podatnikow jest wymyslem fanatycznych prawicowcow i nigdy nie miala miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie sugeruje, ale wiesz, niektóre media są tak jak Fakt czy inny Bild, czyli "Fakty z d*** wzięte". Ja o jakości informacji podawanych przez główne amerykańskie media wypowiedziałem się wyżej. Tak samo dwaj czołowi obecnie politycy, rywale do fotela prezydenckiego, serwują to, co gawiedź chce słyszeć.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...