Skocz do zawartości

Dv-2014 - Faq - Przeczytaj Zanim Zadasz Pytanie


Joanna30

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz? :huh:

Ja tam dmucham na zimne i na nazwiska wszystkich, których nie lubię - na wszelki wypadek - wysyłam zgłoszenie, a potem się biedacy zastanawiają czemuż to znowu nie zostali wylosowani... <_<

A miny mają podobne do waszych teraz. Kiedy uświadamiacie sobie, że faktycznie ktoś może być taki podły. ^_^

o co Ci chodzi?? pisz żeby cie kazdy zrozumiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 213
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Też jakiś czas temu wpadłem na myśl, że ktoś nieżyczliwy mógłby wysłać na kogoś dwa zgłoszenia i taka osoba zostałaby wyeliminowana. W loterii biorą udział miliony ludzi i założę się, że takie przypadki się zdarzają. Nie ma sposobu na zlikwidowanie tego problemu (przynajmniej w obecnych czasach).

Odnośnie nagrania z ambasady : lubię słuchać jak Amerykanie łamią sobie język mówiąc po polsku :D Słychać ich akcent w wymowie a niektóre słowa wymawiał jakby mówił po rosyjsku. Do tego miksują "aby wysłać zgłoszenie należy wejść na oficjalną stronę dablju, dablju, dablju, dat, divi..." hehehe :D No ale faktem jest, że nasza mowa nie należy do najłatwiejszych i fajnie, że się starają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE: Jak wpisywać adres? Czy z "ul.", czy numer mieszkania "29/11", czy kod pocztowy z kreską, czy bez?

ODPOWIEDŹ: Nie ma sprecyzowanych wymagań, co do wpisywania adresu. Więc, jak kto chce. Ważne, żeby poczta polska nie miała problemów z dostarczeniem przesyłki.

Mam co do tego małe zastrzeżenie. W instrukcji jak poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy jest napisane :

  • Address Line 1: Type the first line of your address here. This field is required.
  • Address Line 2: Type additional address information, such as an apartment number, here. You may leave this field blank.

Więc przykładowo powinno to wyglądać tak :

  • Address Line 1: Ul. Dluga
  • Address Line 2: 15C

Źródło : https://www.dvlotter...Online_Help.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co do tego małe zastrzeżenie. W instrukcji jak poprawnie wypełnić formularz zgłoszeniowy jest napisane :

  • Address Line 1: Type the first line of your address here. This field is required.
  • Address Line 2: Type additional address information, such as an apartment number, here. You may leave this field blank.

Więc przykładowo powinno to wyglądać tak :

  • Address Line 1: Ul. Długa
  • Address Line 2: 15C

Źródło : https://www.dvlotter...Online_Help.htm

Za zastrzeżenie dziękuję.

Jednak wydaje mi się, że skoro pierwsza linijka adresu przyjmuje zarówno litery, jak i znaki numeryczne, nie widzę problemu, żeby w przypadku krótkiej nazwy ulicy wpisać także numer mieszkania. Wpisanie bez "ul." także nie jest błędem.

W Twoim adresie pojawił się błąd, bo nie wolno używać znaków diaktrycznych.

Ale dziękuję za rozwinięcie tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...