Skocz do zawartości

Interview W Sprawie Cr1


gonia38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy dostaje się listownie z Ambasady powiadomienie o terminie interview z tzw. pakietem informacyjnym. Ja na razie mam tylko maila z NVC z datą wizyty w Warszawie na 23 października i teraz czekam i się zastanawiam czy pocztą coś przyjdzie .... Bardzo mnie to interaeuje bo mam mały problem wypisując dokumenty podałam syna złego maila i on nic nie dostał, syn ma 19 lat więc odzielny numer sprawy. W terminarzu spotkania jest jego nr sprawy ale nie mam maila. W USA sprawa zakończona więc oni już nic nie mogą. Adwokatka w USA powiedziała że powinno przyjść pocztą ale już od powiadomienia mailem przeszło 2 tyg. i jeszcze nic nie mamy. Bardzo proszę o pomocną informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej, z tego co wiem to nic z ambasady nie przychodzi. Wystarczy meil z NVC. Ja jade do Warszawy 16 pazdziernika i nic nie dostalam procz meila.

http://polish.poland...ppointment.html sprawdz sobie czy jestes na liscie.

pozdrawiam

Witaj. A na badania lekarskie coś zabierałaś ze sobą??? I jeszcze jedno jak pisałam wcześniej to ja podałam błędnego maila na DS-230 syna i on przez to nie dostał maila a w terminarzu spotkań ja i syn mamy na 23. I nie wiem co mam robić...... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz robic/.?

badania medyczne masz robic bo juz nie dlugo masz rozmowe,,wyjasnij to z NVC lub tez juz z Ambasada w sprawie e-maila syna i tyle..

bylo juz tak na forum ze dziewczyna czekala na list i nic nie doszlo a nalezalo juz robic badania medyczne

jak cos masz tutaj numer telefonu podany do odpowiedniego dzialu

(22) 625 10 42 - informacja telefoniczna, wizy imigracyjne - Warszawa

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 - 16.00.

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/kontakt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz robic/.?

badania medyczne masz robic bo juz nie dlugo masz rozmowe,,wyjasnij to z NVC lub tez juz z Ambasada w sprawie e-maila syna i tyle..

bylo juz tak na forum ze dziewczyna czekala na list i nic nie doszlo a nalezalo juz robic badania medyczne

jak cos masz tutaj numer telefonu podany do odpowiedniego dzialu

(22) 625 10 42 - informacja telefoniczna, wizy imigracyjne - Warszawa

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 - 16.00.

http://polish.poland...zy/kontakt.html

Dziękuję za podpowiedź sty6. A może wiesz czy dostaje się zaproszenie pocztą z Ambasady czy tylko e-mailem? Dziś spróguję zadzwonić do Ambasady (może się dodzwonię :) ) .. a później do lekarza....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak dodzwonilas sie ?

nie dostaniesz nic listem

dostaniesz ale e-mail ze masz rozmowe ...

Nie można się dodzwonić numer cały czas zajęty.... non stop dzwoniłam przez te dwie godziny i ciągle zajęty.... <_< Zaraz zabieram się do pisania do nich e-maila.... mam nadzieję że odpiszą ....

Dziękuję za odpowiedź.... Można na Ciebie liczyć :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie dzownia z loterii wiec moze tak byc przez jakis czas ;) CI co wygrali jak i maja wyslac zgloszenia :)

a znasz dobry e-mail do Ambasady?

a tutaj masz wykaz lekarzy gdzie robic nalezy badania

http://photos.state.gov/libraries/poland/275705/cons_iv/IV-F11-POL%20Medical%20examinations%20info%20rev%20Sep%2020%202012.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam e-maila do Ambasady .... niby mają odpisać w ciągu 5 dni roboczych. Podali mi też inny numer telefonu może spróbuję na niego dodzwonić się czynny jest od 8 do 20 więc może uda się.

I jeszcze takie pytanko ........

Na stronie Ambasady wyczytalam takie coś

Od 16 sierpnia 2012, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie i Konsulat Generalny USA w Krakowie wprowadziły nowe procedury, które w części dotyczą także osób ubiegających się o wizy imigracyjne. Wszystkie osoby starające się o wizy imigracyjne i w ramach loterii wizowej DV muszą się zarejestrować w systemie GSS (Serwis Informacji Wizowej) i wybrać punkt odbioru wizy (oddział poczty kurierskiej TNT). Jednocześnie pragniemy uprzedzić, że nie będziemy mogli przyjąć Państwa dokumentów bez dowodu rejestracji w systemie GSS (numer identyfikacyjny UID). .......... Rejestracji i wyboru punktu odbioru wizy można dokonać wchodząc na stronę www.ustraveldocs.com/pl_pl lub dzwoniąc na infolinię w Polsce pod numer +48 22 307-1361 ........

Czy to mnie dotyczy .... czy w mojej kategorii wizowej też to muszę zrobić..... no i termin wizyty też już mam przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...