Skocz do zawartości

Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco


mariano85

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze 2,5 miesiaca do odlotu, ale dzięki :) !!

Sleak*

jezeli chodzi o telefon to biorę stara nokie, aby móc korzystać przez pierwsze dni a potem to chyba kupie karte pre paid i uzywanego unlocked iphona 4/4s (od 200-350$) mnóstwo tego na craigslist.

Bo z tego co mi wiadomo na zestaw to bez zadnej histori kredytowej i bez pracy (narazie bo trzeba czekac 2-3 tyg na ssn) nie mam co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce otwierać nowego tematu, więc piszę tu.

Witam, bardzo serdecznie.

Chciałbym wyjechać do USA do pracy, wiec o jaka wize mam się starać, gdyż na niektórych wizach, nie można pracowac.

Jak to wyglada z losowanie tzw. zielonej karty, podobno bez tego nie wolno pracować, jeśli nie można, to jak ktoś może niech napiszę jak mozną ją zdobyć.

Jakie macie szybkie sposoby nauczenia się języków?

Jesli dostanę wizę to prawda, że muszę udać się na rozmowę, jeśli tak to o co oni tam pytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spedz moze z dwie sekundy na mysleniu - jakies 2 miliardy osob chca sie tu przesiesc i pracowac. Wiec jak myslisz - jak brzmi odpowiedz na pytanie "a jakos inaczej sie nie da ?" ?

I jakby sie dalo, to dlaczego tych dwoch miliardow tu jeszcze nie ma ?

Btw - dwa miliardy to liczba przykladowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o loterii wizowej - http://forum.usa.inf...loteria-wizowa/

Masz to tuż pod nosem, to tak jakbyś pytał o program w telewizji, jednocześnie trzymając w ręku gazetę z tymże programem.

Odpowiedź na drugie pytanie - ślub brany wyłącznie w celu uzyskania obywatelstwa to przestępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...