Skocz do zawartości

Wspólne Wynajęcie Mieszkania Na Dłużej W Nowym Jorku (Manhattan, Ok. 6 Miesięcy)


paulin_aapa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Zakładam ten temat, ponieważ szukam osób do wspólnego mieszkania w Nowym Jorku mniej więcej od maja 2013 roku. Przebywam obecnie w Polsce, jednak dopiero wróciłam z NY i każdego roku spędzam kilka miesięcy w Stanach, ukończyłam niedawno studia w Polsce i w maju przyszłego roku wybieram się do Stanów na około 5-6 miesięcy.

Kiedy jestem w Stanach zawsze mieszkam w Nowym Jorku, około 30 minut na od Manhattanu, jednak w tym roku wraz ze znajomymi z USA planujemy wynając mieszkanie na Manhattanie.

Szukam osób odpowiedzialnych, w podobnym wieku (mam 23 lata), z podobnymi zainteresowaniami, którzy też planują wyjazd do USA na dłużej. Im nas wiecej, tym lepiej, gdyż dość wysokie koszty mogą się rozejść na więcej osób, a oczywiście miło byłoby mieć jakiegoś rodaka w pokoju czy też za ścianą :).

Osoby zainteresowane piszcie na forum lub na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Za to jak zarezerwujesz kolo okna to musisz lac na zewnatrz, bo przez klebowisko spiworkow ciezko sie przedrzec zwlaszcza ze Marian z Czesciem zastawiaja sidla zeby im nikt w nocy fasoli z Wallmarta nie podwedzil.

Najgorzej i tak pod tym wzgledem jest na srodku, tam musisz sobie zamontowac cewnik. Ale za to najcieplej bo otoczony jestes wokol najwieksza iloscia cielsk, a widomo ze przeciez ogrzewania sie nie wlacza bo trza oszczedzac dolaresy zeby sobie w polandowie kupic Passata :D

Last but not least - jaki kurka materac? :D Toz materac to grube dolaresy, spiworek i gotowe!

Aha cholera zapomnialem zapytac jakie to sa wspolne zainteresowania?

Bo ja to najbardziej ludzi tlenic sobie wlosy na kaczy blond i robic slodkie fotki na fejsa z dziubkiem, najlepiej pod Statue of Liberty, a ty co lubisz robsiz w wolnym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wam śpiworek? Na ziemi przecież taniej i ZDROWIEJ!! All in one - kręgosłup się na ziemi trochę pomęczy-po co spa? a kasa za śpiworek zostanie, poza tym zawsze można pudła wziąć i spać na kartonach albo w ogóle z mieszkania zrezygnować :) A to nie jest złośliwość tylko smutna prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo wiesz, spiworek jest potrzebny bo chowasz w nim cala fasole, zeby jak zmruzysz w nocy oko Marian ci jej nie podprowadzil. Do tego gdzie bedziesz trzymal swoja kielnie, farby i buty robocze? Przeciez jak sie rano obudzisz juz ich nie bedzie, a Heniek rozlozy pod bejsmentem stragan z twoimi rzeczami. O nie kolego, spiworek to twoj kokon bezpieczenstwa, lepiej juz bez gaci zostac niz bez spiworka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...