Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

badania lekarskie są ważne 6 mcy - tyle masz czasu od badań do wjazdu do USA. Jeśli chcesz ryzykować, że uda Ci się w tym czasie wyjechać - możesz robić już teraz. Ja bym się wstrzymała - badania można wykonać w jeden dzień, więc dużo czasu na nie nie zmarnujesz. A bywają kosztowne - jeśli będzie Ci brakowało szczepień, to za każde będziesz musiała extra dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dodzwonilam sie do Ambasady w Warszawie i okazalo sie, ze wyslali list 23 wrzesnia, ktory nigdy do mnie nie doszedl. No nic, Pani powiedziala, ze mam poczytac na stronie co potrzebuje i moge sie umowic, bo wszystko maja. Tak wiec jak sie troche ogarne to pojde zrobic fotki, wysle formularz i sie umowie. Lekarza mam we wtorek. Mam nadzieje, ze pojdzie wszystko dobrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

informację o numrze NOA2 otrzymaliśmy tydzien po tym jak dostałam papiery z Ambasady w Warszawie, zatem wszystkie osoby wypatrujące upragnionego listu pragę uspokoić bo chyba szybciej można dowiedziec sie w ambasadzie w Polsce czy są juz dokumenty niz dostać jakąkolwiek informację w Stanach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Wysłaliśmy petycję pod koniec września, szybko NOA1 po jakichś 32-33 dniach dostaliśmy NOA2, 3 listopada. Z tego co widzę na VJ wszystkich z września poszło błyskawicznie szybko. Dostałam list z ambasadzy parę dni temu, umówiłam interview na luty. Przeciągam, bo ślub w sierpniu ;). Ale jak wszystko dobrze pójdzie, to będzie idealnie. Planuję lecieć w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...