freja

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1

885 postów w tym temacie

Nasza petycja została zaakceptowana pod koniec marca. Czyli teraz kolejność naszych działań to:  oczekiwanie na list z ambasady -> badania lekarskie -> rozmowa w ambasadzie (?) :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mniej wiecej tak. :)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, brygiii napisał:

Nasza petycja została zaakceptowana pod koniec marca. Czyli teraz kolejność naszych działań to:  oczekiwanie na list z ambasady -> badania lekarskie -> rozmowa w ambasadzie (?) :)

Badania możesz zrobić przed otrzymaniem listu z ambasady. Musisz mieć tylko case number, który dostanie Twoj narzeczony w liście z uscis potwierdzającym pozytywne rozpatrzenie wniosku.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, margherita_s napisał:

Badania możesz zrobić przed otrzymaniem listu z ambasady. Musisz mieć tylko case number, który dostanie Twoj narzeczony w liście z uscis potwierdzającym pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Dziękuję za informację, czytałam też o tym. :)  Ale w momencie, kiedy planujemy ślub dopiero na wrzesień, warto poczekać z badaniami, prawda? ponieważ są ważne 6 miesięcy? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 minuty temu, brygiii napisał:

Dziękuję za informację, czytałam też o tym. :)  Ale w momencie, kiedy planujemy ślub dopiero na wrzesień, warto poczekać z badaniami, prawda? ponieważ są ważne 6 miesięcy? 

Roelka wyjaśniła w jednym ze swoim poprzednich postów o co chodzi z badaniami, bo ja też nie do końca wiedziałam. Odsyłam do jej wypowiedzi. My się pobieramy w październiku, a na badania idę na początku maja.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdzę raz jeszcze. Dziękuję!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brygii, jak mniej wiecej wasz timeline wygladal? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zaraz a czy tego numeru WRW to nie nadaje przypadkiem NVC . Ja pamiętam tam dzwoniłam po ten numer.  

Edytowane przez MoniaS
Literowka
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, MoniaS napisał:

Zaraz a czy tego numeru WRW to nie nadaje przypadkiem NVC . Ja pamiętam tam dzwoniłam po ten numer.  

Tak, NVC. Ale my nigdzie nie dzwoniliśmy. Narzeczony dostał list po 3 tygodniach od zaakceptowania petycji i tam był ten numer. Ciężko mi powiedzieć, czy to był list od uscis czy nvc. Ale może właśnie nvc.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest list z NVC.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto