Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej, to jest nas więcej, fajnie. Nie nikt nie odrzuci wniosku. Dostaniecie RFE co niestety wydłuży troszkę proces. My dostaliśmy RFE 9 czerwca i wciąż czekamy na NOA2. Wiem napewno, że USCIS potrzebują 3 dni na "otwarcie" koperty zwrotnej. <_<

Pozdrawiam,

Monia

Dziekuje Monia, podnioslas mnie na duchu - juz myslalam, ze wniosek z gory zostanie odrzucony - jest nadzieja :D Moj narzeczony oczysicie nie widzi problem - mowi ,ze z pewnoscia USCIS przy rozpatrywaniu wniosku wezmie pod uwage to ,ze jest on wojskowym, wiec, wszystko pojdzie gladko I szybko ... Ale mysle, ze w tym przypadku wojskowi nie maja taryfy ulgowej :)

Pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha mój narzeczony również wojskowy, również w niczym nie widzi problemów więc te typy tak mają <_< Tylko ja biedny żuczek ciskam się bo długo idzie u nas. No niestety nie mają żadnej taryfy ulgowej. Ja swojego namówiłam żeby zadzwonił tam i pogonił ich nieco bo przecież od sierpnia do października wybiera się gdzieś na jakieś delegacje ( on w USAF) i niestety nic to nie dało. Pani z teksańskim akcentem chłodno oświadczyła,że po upływie 5 miesięcy dopiero może interweniować a tak to grzecznie czekać :angry: Ale dobrze,że przynajmniej humor ci się poprawił. Może teraz pójdzie szybciej dla wszystkich. Ha,Ha już to widzę pół samolotu forumowiczki na K-1, mina oficera w US bezcenna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można w czasie procedury jechać na turystycznej do usa czy to może opóźnić procedurę?

Ja bylam teraz na poczatku czerwca w Stanach na wizie turystycznej - wiec mozna.

Troche mialam dluzsza rozmowe z oficerem na granicy, ale tylko dlatego ,ze oficerowi wydawalo sie to dziwne ,ze byl to moj 5-ty przyjazd do USA w ciagu ostatnich 2 lat. Wiec mnie dokladnie przepytal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula ja tez '82 skad jestes? :) ktory stan? :)

Hej Didi,

Ciesze sie, ze sa tez dziewczyny w moim/podobnym wieku , ktore zdecydowaly sie na takie zmiany :)

Mieszkam w Krakowie , a jak wszystko bedzie sprzyjac to docelowo do Stanu Virginia.

Widze po stopce, ze Ty jestes w Teksasie :) a skad jestes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...