Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Virginia jest... interesujaca. :P Tesciowe tam mieszkaja i odwiedzalismy ich kilka razy. (My mieszkamy na granicy Kentucky/Tennessee)

zaintrygowalo mnie to okreslenie Virginii, ze jest interesujaca :D czy mam byc na cos przygotowana? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Didi,

Ciesze sie, ze sa tez dziewczyny w moim/podobnym wieku , ktore zdecydowaly sie na takie zmiany :)

Mieszkam w Krakowie , a jak wszystko bedzie sprzyjac to docelowo do Stanu Virginia.

Widze po stopce, ze Ty jestes w Teksasie :) a skad jestes?

Asiula, jakby mi ktos dwa lata temu powiedzial, ze takie zmiany sie szykuja, popukalabym sie w czolo ;) to fakt, ze w naszym wieku trudniej sie decydowac na takie zmiany, ale jesli juz sie decydujemy, to dlatego, ze zmiany sa madre i dobre :D przynajmniej tak sobie tlumacze w najgorszych momentach ;)

Pochodze z Tarnowa, ale przez wiele lat pracowalam w Krakowie i Warszawie, to wlasnie ze stolicy przenioslam sie do Teksasu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaintrygowalo mnie to okreslenie Virginii, ze jest interesujaca :D czy mam byc na cos przygotowana? :D

Widoki piekne, mentalnosc ludzi tam jest wedlug mnie.. wyjatkowa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zgadzam się z jkb ja mam 7 z przodu i nie odbieram tego w kategorii dużej zmiany. Raczej to kategoria polepszenia życia. We dwoje razniej nie ma znaczenia gdzie. A tak przy okazji zapytam nie wiecie ile ważny jest ten formularz I 134?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...