Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Asiula, jakby mi ktos dwa lata temu powiedzial, ze takie zmiany sie szykuja, popukalabym sie w czolo ;) to fakt, ze w naszym wieku trudniej sie decydowac na takie zmiany, ale jesli juz sie decydujemy, to dlatego, ze zmiany sa madre i dobre :D przynajmniej tak sobie tlumacze w najgorszych momentach ;)

Pochodze z Tarnowa, ale przez wiele lat pracowalam w Krakowie i Warszawie, to wlasnie ze stolicy przenioslam sie do Teksasu. :)

A to originalnie pochodzę prawie z Twoich okolic- bo dokladnie z Buska-Zdroju ;)

Przyznam sie ,ze jakbym miala ze 2 lata wiecej to nie wiem czy podjelabym taka decyzje ,aby wszystko tutaj zostawic. ale z drugiej strony - zycie jest tylko jedno :) na razie namietnie sprawdzam status sprawy na stronie USCIS- poki co anonimowo.

A nie wiecie czy ja jako beneficjent moge sie zarejestrowac na stronie USCIS, aby moc sledzic status sprawy, czy tylko narzeczony moze ,jako wnioskodawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A to originalnie pochodzę prawie z Twoich okolic- bo dokladnie z Buska-Zdroju ;)

Przyznam sie ,ze jakbym miala ze 2 lata wiecej to nie wiem czy podjelabym taka decyzje ,aby wszystko tutaj zostawic. ale z drugiej strony - zycie jest tylko jedno :) na razie namietnie sprawdzam status sprawy na stronie USCIS- poki co anonimowo.

A nie wiecie czy ja jako beneficjent moge sie zarejestrowac na stronie USCIS, aby moc sledzic status sprawy, czy tylko narzeczony moze ,jako wnioskodawca?

Tam,gadacie. U mnie piatka z przodu a zeniaczki mnie sie zachcialo z amerykanka. Tak naprawde to bardziej jej jak mnie ale to mniej wazne. I tak od 2009 roku place podatki na te rakiety i lotniskowce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...