Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chcesz tam numer?

do lekarza? pewnie :) na stronie ambasady USA w Warszawie jest taka informacja odnośnie urlopów lekrzy, może komuś się przyda:

Uprzejmie informujemy, że dniach 25 - 30 lipca 2016 i 8 - 13 sierpnia 2016 gabinet dr Gajera w Warszawie będzie nieczynny. Gabinet dr Pospieszałowskiej–Furtak w Krakowie w dniach 26 - 30 lipca również będzie zamknięty w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wcześniejszy kontakt z lekarzami w celu wykonania badań.

Drodzy foruomwicze, jeszcze jedno pytanie mnie męczy - nasi narzeczeni/narzeczone składając petycje w USA uiścili opłatę (ok. 350$) - a czy my, już za nasze spotkanie wizowe w ambasadzie, tez musimy płacić? (tak jak przy wizie turystycznej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula, z tego co wiem, to tutaj tz musimy wniesc oplate w wysokosci 350usd. wiec lepiej jest byc przygotowanym.

Czy nie jest to zbyt wczesnie aby umawiac sie do lekarza? NVC ma 60 dni od otrzymania dokumentow na przekazanie sprawy do Warszawy ... a bez numeru z NVC nie mozna sie umowic.. nie wiem czy czegos nie pomylilam :/

Czy troche poczekac I zaczac wypelniac online ten formularz ds160? nie wiem jak dlugo jest on "wazny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lekarz Gajer Wilanów - 22 642 74 04

2. tak racja do badań potrzeba tego nr NVC ale poprzednicy i to całkiem niedawno załatwili badania za ok 4 tyg od approvala a w ciągu miesiąca mieli już wizę ( na visajourey timeline polish trza znaleść i tam można podejrzeć ). Ja sobie umówiłam na 16 sierpnia to i petycja już będzie w ambasadzie

3. Wypełniłam już te nieszczęsne wnioski DS-160 - miałam ich aż 3 bo dwoje dzieci w ciągu 2 tygodni za nie zapłacę ( oj matko tyle kasy)

4. tak trzeba zapłacić za rozpatrzenie wniosku bo bez tego nie umówisz spotkania - 235 $ ( właśnie oj matko tyle kasy)

5. Widziałam że ambasada podaje w swoim przeliczniku ile złotych trza zapłacić

A to,że narzeczony płacił to nic płacił tam my płacimy tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...