Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

........nie ma czego się bać, bo przecież narzeczony jakąś robotę zarobkową ma...

Jak uczy lektura innych postow nie każdy narzeczony garnie się do pracy zarobkowej. Zyja np. z kapitału, wynajmują pokoje za oplata swoim polskim narzeczonym...

........nie ma czego się bać, bo przecież narzeczony jakąś robotę zarobkową ma...

Jak uczy lektura innych postow nie każdy narzeczony garnie się do pracy zarobkowej. Zyja np. z kapitału, wynajmują pokoje za oplata swoim polskim narzeczonym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!1 badania - ja w Warszawie mogę zrobić w jeden dzień - warunek na rtg i WR najpóźniej do 8 rano trza przyjsć

Zarobki ...cóż pobieranie kasy za wynajem to też dochód i to czasem nie mały, chyba biora to pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to na stronie ambasady jest napisane ile czasu oni to międlą u siebie i po jakim czasie należy interweniować w przypadku kiedy przesyłka nie przyszła. Patrząc na to co pisali poprzednicy na VJ to około tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mój narzeczony nie wiem skąd wytrzasnął informację że formularz I-134 -wsparcie finansowe- jest nie aktualny i teraz jest nowy I-864. Nie ukrywam,że zgłupiałam. Wie ktoś coś o tym? Paula u Ciebie jaki wypełnia narzeczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...