Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja powoli umawiam sie do lekarza na poczatek wrzesnia, potem reszta w pazdzierniku. Moj narzeczony planowal wczesniej do mnei przyjechac w pazdzierniku , to akurat zabiore go na rozmowe do ambasady. Wyjazd planuje w polowie lutego 2017, wiec jeszcze troche czasu mi zostalo .

Lece do Waszyngtonu, wiec o tyl e mam dobrze, ze przesiade sie tutaj w Europie . Niestety Lotnisko Dulles nie nalezy do "szybkich" jest strasznie zatloczone - ostatnio w czerwcu stalam w kolejce do oficera 3h a potem jeszcze moja rozmowa trwala ponad 20 min.

A mam pytanie - czy osoby " zkopertami" sa w jkais sposob wyhaczane przez obsluge lotniska I korzystaja z innej kolejki? czy najpierw trzeba odstac swoje ze wszystkim , a potem jeszcze jest sie kierowanym w inne miejsce?

Tez mialam nadzieje, ze koperta troche to wszystko przyspieszy! Ale stalam w normalnej kolejce z reszta turystow!

Ja powoli umawiam sie do lekarza na poczatek wrzesnia, potem reszta w pazdzierniku. Moj narzeczony planowal wczesniej do mnei przyjechac w pazdzierniku , to akurat zabiore go na rozmowe do ambasady. Wyjazd planuje w polowie lutego 2017, wiec jeszcze troche czasu mi zostalo .

Lece do Waszyngtonu, wiec o tyl e mam dobrze, ze przesiade sie tutaj w Europie . Niestety Lotnisko Dulles nie nalezy do "szybkich" jest strasznie zatloczone - ostatnio w czerwcu stalam w kolejce do oficera 3h a potem jeszcze moja rozmowa trwala ponad 20 min.

A mam pytanie - czy osoby " zkopertami" sa w jkais sposob wyhaczane przez obsluge lotniska I korzystaja z innej kolejki? czy najpierw trzeba odstac swoje ze wszystkim , a potem jeszcze jest sie kierowanym w inne miejsce?

Tez mialam nadzieje, ze koperta troche to wszystko przyspieszy! Ale stalam w normalnej kolejce z reszta turystow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz kiedy leciałam na wizie B to w Altancie miałam 5 godzin między lotami, tak na wszelki wypadek. Ale poszło tam bardzo szybko i myślałam ,żę moje dzieciaki z nudów rozwalą całe lotnisko. Teraz będę leciała przez Chicago to zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialam nadzieje, ze koperta troche to wszystko przyspieszy! Ale stalam w normalnej kolejce z reszta turystow!

Tez mialam nadzieje, ze koperta troche to wszystko przyspieszy! Ale stalam w normalnej kolejce z reszta turystow!

Korona z glowy chyba nie spada jak sie postoi w kolejce troche dluzej. Troche luzu dziewczyny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wylatuje z ATL do PL, przez Frankfurt nigdy nie mialam problemow, natomiast znajomi, aby przyoszczedzic lecieli chyba ze dwa razy z Chicago i za kazdym razem mieli problemy. Nie polecam latac tez przez Kanade raz lecialam i to byl ostatni raz, pomimo duzego zapasu pomiedzy lotami ledwo zdazylam, a i odprawa imigracyjna jest w Kanadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korona z glowy chyba nie spada jak sie postoi w kolejce troche dluzej. Troche luzu dziewczyny. ;)

Oczywiscie, ze nie :) mi tez nie spadla! Bylam zmeczona, denerwowalam sie, to tyle!

Prawde mowiac marzylam o tym, ze moze jest jednak dodatkowa kolejka!

troche to jednak inne doswiadczenie niz B2, choc i tu kazdy ma inne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałam sie dzisiaj na badania lekarskie na 9go wrzesnia . Interview chciałabym miec w pierwszym tygodniu października (w sunie nie wiem czy jest duża dowolność w ustalaniu dat). I teraz zastanawiam sie czy badania mogą byc robione miesiac przed rozmowa? Czy to nie za długa przerwa? Wyjazd planuje w lutym, wiec badania lekarskie nadal byłyby ważne. A tak to nadal czekam na list z ambasady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam tu, że badania ważne 6 m-cy.Ale do AOS będziesz musiała mieć nowe bo te już stracą ważność. Tu pisali o tym. Na stronie ambasady jest napisane ile czasu masz na załatwienie wszystkiego do umówienia spotkania. Miesiąc różnicy przy badaniach jest ok. Jeśli masz nr WRW to nie musisz czekać na list z ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...