Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja nareszcie się dodzwoniłam. Ha! jestem w szoku bo narzeczony może wejść ale musi czekać w miejscu dla obywateli czyli zupełnie gdzie indziej, nie może iść z nami na rozmowę z oficerem emigracyjnym. :o I szczęście dla mnie że nie muszę zabierać mojego 10-latka ze sobą ;)

Dziekuje Monia za dopytanie się o możliwość "wspólnego" interview. Ostatnio czytalam na visajourney, ze ktoś tam był na tej rozmowie. Może ogolna zasada jest, ze informuje, ze nie można - a tak naprawdę to zależy od sprawy. Zobaczymy. Mój narzeczony i tak jedzie ze mna do Warszawy, wiec okaze się na miejscu.

Ja poki co nie mam szczęścia do infolinii ambasady. Ale w przyszłym tygodniu musze się dodzwonić - bardzo głupio umowilam się na rozmowe zanim zakonczylam wypełnianie wniosku ds.-160 - i tak na potwierdzeniu mojej rozmowy widnieje numer wniosek z wizy B2 :( Czytalam już tutaj na forum , ze konsultant jest w stanie to zmienić , ale zobaczymy :)

Narzeczona byla ze mna przy okienku na rozmowie o K1, wiec zabierz swojego ze soba i moze tez uda mu sie podejsc :)

wlasnie tez czytałam podobne historie. wiec mam nadzieje, ze mnie tez się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Spoko jak coś to się polecam :D A tak też czytałam,że da się zmienić. Zobaczysz wszystko się uda. I ja tak myślę, że skoro narzeczony to obywatel to może wejsć bo co ma sterczeć na ulicy?! Co do informacji o osobach towarzyszących to ja boję sie tylko, że teraz mówią 10-latek nie musi iść a potem będzie zgrzyt bo jego nie ma na rozmowie ( osobiście wolałbym zostawić go w domu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula - nie musisz dzwonic na ta infolinie w tych konkretnych godzinach po zmiane numeru DS we wniosku. Idzie ta sprawe szybko i prosto zalatwic przez formularz kontaktowy na ustraveldoc, wejdz w zakladke kontakt czy jak to tam jest i im napisz o co chodzi. Zmienia Ci bardzo szybko. Ja tez tak zmienialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

dostalam list z ambasady z instrukcja oraz case numebr ale nie dostalam NOA2, gdzie potrzebuje date piorytetowa. Ile czasu zajmuje im przeslanie noa2?

NOA2 dostał narzeczony albo niech sprawdzi albo niech ci skan wyśle. Ambasada nic więcej już nie przyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie odnośnie listu z RFE, ktorego treść brzmi:

"The petitioner/sponsor lists their current income on Form I-864 as an amount to be considered as sufficient: however, no evidence has be submitted as proof of current income.

Submit evidence of the sponsor's current income. Such evidence should include:

-Pay stubs or other documentation of pay for the previous 6 months.
-Evidence of other income, such as Tax-Exempt Interest, Qualified Dividends, IRA distributions, Pension Annuities, and Social Security Benefits (only SSA-1099 and/or SSDI-1099)

Letter of Employment containing the following:

-Dates of employment
-Nature of the job
-Yearly salary earned
-Number of hours per week worked
-Prospects for future employment and advancement"

Czy orientuje się ktoś czy dotyczy to tyko sponsora czy również jointsponsora? Infolinia nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, i odsyła do umówienia spotkania z pracownikiem urzędu, co jest niemożliwe z powodu braku wolnych terminów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis sie umowilam do ambasady :) tez chcialam byc wczesniej ale na instrukcji jest napisane i pogdubione "Majac na celu zapewnienie Panstwu lepszej i szybszej obslugi, jeszcze raz prosimy o przyycie na rozmowe z konsulem o ustalonej godzinie, nie wczesniej". Mysle ze mozna byc z 10 min wczesniej ale wiecej nie ma chyba sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i jak na turystyczna B też tak było. Tyle,że wtedy to czy przyszłaś +/- 15-20 min wcześniej lub później biedy nie było. Nikt nie sprawdzał czy jesteś o czasie. A teraz tylko 2 osoby.....więc czy jak przyjdę nieco później to może być "bryndza". No i najgorsze, że podzieliło mnie i dzieci na dwa dni <_<

A na kiedy masz spotkanie? Coraz bliżej do wyjazdu :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...