Skocz do zawartości

Internship W 2013


holomes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Planuję w przyszłym roku wyjechać na Internship. Aktualnie jestem na 5 roku Finansów i Rachunkowości. Czy ktoś z Was był na tym programie i może powiedzieć mi coś więcej? W internecie znalazłam tylko szczątkowe informacje. Interesuje mnie, czy taki wyjazd ma sens, czy dają prawdziwe zadania czy jest to coś w stylu polskiej praktyki w stylu" podaj, zanieś, skseruj, zrób mi kawę"? Bardzo zależy mi konkretnych informacjach, bo taki wyjazd nie jest tani, a przecież to samo mogłabym robić w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie, czy taki wyjazd ma sens, czy dają prawdziwe zadania czy jest to coś w stylu polskiej praktyki w stylu" podaj, zanieś, skseruj, zrób mi kawę"?

To zależy głównie od Ciebie. Jak potrafisz coś zrobić, potrafisz pokazać że potrafisz to zrobić i jesteś osobą odpowiedzialną której można zaufać (żeby powierzyć ważniejsze zadania tak z marszu) to dostaniesz prawdziwe zadania. Ale musisz się wykazać bo prawdopodobnie wielu pracodawców jest przyzwyczajonych do takich stażystów, którzy tylko do robienia kawy się nadają. Nie mam pojęcia jak to jest z twoją dziedziną, bo ja jestem elektronikiem, ale moim zdaniem internship jest rewelacyjnym doświadczeniem, nie tylko zawodowym, ale też w pewnym sensie szkołą życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...