Skocz do zawartości

Po Przyjeździe - Co Można Bez Ssn, Jak Wyrobić Ssn, Prawo Jazdy, Ubezpieczenie Samochodu, Konto W Banku, Transport Rzeczy, Itp.


jkb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W Oregonie jest tak a podejrzewam ze w CA podobnie:

Przychodzisz do DMV i mowisz ze dzis zdajesz teorie. Wplacasz ty h pare $ i zdajesz. Po zdaniu teorii umawiasz sie na egzamin z jazdy. W OR nie mozna tego samego dnia. Przyjezdzasz na praktyczny swoim, meza, kochanka samochodem. Wlasciciel musi pokazac wazne ubezpieczenie samochodu. Zdajesz jazde. Teraz jest badanie wzroku, fotke robia na miejscu i od razu dostajesz ważne prawko wydrukowane na kartce papieru. Plastikowe przychodzi po kilku dniach. Zadnych zaswiadczen czy papierków nie trzeba. Gdy ja zdawalem na DL nie mialem jeszcze zlozonych form na GC ale wazna byla jeszcze moja turystyczna. Pokazalismy marriage certyfikat, slubna napyszczyla ze w domu baki zbijam i nawet kartofli nie moge pojechac kupic wiec prawko dali od razu na 8 lat. Podejrzalem na monitorze ze maja polaczenie z USCIS bo przy mnie facet z DMV podgladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andy, podejrzewam, że waznośc twojej turystycznej pozwoliła ci na zdanie prawka. NA stronie DMV jest wyraźnie: dowód legalnego pobytu. A Jak długo jest ważna zdana teoria? Może chociaz teorie zdążę zrobic heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Andy, podejrzewam, że waznośc twojej turystycznej pozwoliła ci na zdanie prawka. NA stronie DMV jest wyraźnie: dowód legalnego pobytu. A Jak długo jest ważna zdana teoria? Może chociaz teorie zdążę zrobic heh

Nie mam pojecia ile jest wazny egzamin z teorii. Do jazdy mozesz podejsc następnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Proszę o pomoc. Czy ktoś z Was ma jakąś sprawdzoną firmę kurierską? Potrzebuję przesłać rzeczy z Polski na Florydę. Zwykła paczka kilkanaście kg. ale wolę żeby jednak dotarła :) a najlepiej jeszcze w tym roku ;)

Wszystkie globalne typu: UPD, FedEx. Poczta bedzie najtansza. Jesli Priority to w kilkanascie dni bedzie na miejscu. Kilkanascie kg to wyniesie ok $30-50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...