Skocz do zawartości

Wyjazd Po Gimnazjum Do Pracy Lub Szkoly .


Jakob149

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . mam 15 lat 16 w kwietniu i marzy mi sie ucieczka do NY (rodzice oczywiscie wiedza ) . Chcialbym zostac modelem i chcialbym tam zamieszkac a nauke przelozyc na wiek w ktorym skoncze bycie modelem . Oraz druga opcja . Wyjechac po wakacjach i sprobowac pracowac np w jakies kawiarni lub jako kolner . Sa jakies szanse na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie ma. Masz 15 -16 lat, nikt cie nie zatrudni w zadnej kawiarni lub jako kelner - ale nawet gdyby, i tak nie zarobisz tyle zeby sie utrzymac w jednym z najdrozszych miastach na swiecie. Chcesz byc modelem, to zaczynaj kariere w Polsce lub Europie zachodniej - potem, jak juz masz konkurencyjne portfolio, to mozesz sie starac w NYC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no padłem rozumiem takie tematy, kiedyś trzeba się dowiedzieć, ale modelem? W ogóle w Polsce się wybić graniczy z cudem a co dopiero NYC... Poza tym gdyby to było takie łatwe... poczytaj forum a dostaniesz z liścia od rzeczywistości, ale lepiej teraz niż później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . mam 15 lat 16 w kwietniu i marzy mi sie ucieczka do NY (rodzice oczywiscie wiedza ) . Chcialbym zostac modelem i chcialbym tam zamieszkac a nauke przelozyc na wiek w ktorym skoncze bycie modelem . Oraz druga opcja . Wyjechac po wakacjach i sprobowac pracowac np w jakies kawiarni lub jako kolner . Sa jakies szanse na to ?

Czyli kiedy? Gdy Ci się pierwsze zmarszczki pokażą?

Weź się za naukę zamiast z nudów takie głupie rzeczy wymyślać...

Mam nadzieję, że to prowokacja bo zaczynam tracić wiarę w zdrowy rozsądek u ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Paulino ale chyba nie w tym wieku... Do szkoły to jeszcze, ale rodzice muszą mieć naprawdę fuuuurę forsy... A branża modelingu to nie jest 5 zdjęć na dzień, 15 minut i dawaj pan $5000, tylko całe dnie spędzone z fotografem, wizażystą itp., a jeśli Jakob tak pisze, to moim zdaniem nie miał z tym nic do czynienia, tak jak ja np. chciałbym projektować samochody bo pomysłów mam straaaasznie dużo, lecz niestety ręka nie ta:( ale planuję się zapisać na rysunek i może coś z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któregoś razu w samolocie do LA siedziałem obok dziewczyny z Polski, nastolatki, która tam leciała właśnie jako modelka. Nie wiem na jak długo ale tam z lotniska odebrała ją jakaś agentka (też Polka), miała zaklepane lokum i wszystko ustawione. Teraz z kolei siedzi w Japonii już od pewnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że po wypowiedzi autora wnioskuję, iż nie ma on o tym bladego pojęcia, ponieważ gdyby miał-nie założyłby tego tematu. Poza tym żeby wyjechać do USA jako model/ka trzeba być naprawdę dobrym, a jak wspominałem-autor zapewne nie wiele poczynił w tym kierunku, aby zrealizować swój American Dream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...