Skocz do zawartości

Kto Jedzie Do Usa Z One Globe Travel?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chcialabym sie dowiedziec czy ktos z was jedzie do Stanow z szczecinskiego biura podrozy One Globe Travel?

Slyszalam o nich wiele pochlebnych opini, a dowiedzialam sie z plakatow na mojej uczelni.mam nadzieje ze znajda sie chetni na wyjazd,gdyz to moj pierwszy raz za oceanem.Dajcie znac kto jedzie do USA z nimi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,chcialabym sie dowiedziec czy ktos z was jedzie do Stanow z szczecinskiego biura podrozy One Globe Travel?

Slyszalam o nich wiele pochlebnych opini, a dowiedzialam sie z plakatow na mojej uczelni.mam nadzieje ze znajda sie chetni na wyjazd,gdyz to moj pierwszy raz za oceanem.Dajcie znac kto jedzie do USA z nimi.

Pozdrawiam

od kogo słyszałaś opinie? Bo własnie też zastanawiam się nad wyjazdem z tego biura ale nie ma nigdzie w internecie o nich opini.

Kiedy jedziesz i do jakiej miejscowości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hejka, ja tez bym chciała jechac z tym biurem, tylko nie wiem jaka ofere pracy wybrac tyle ich tam jest. jezeli ktos by chciał sie ze mna wybrac to zapraszam, byłam juz na W&t w usa to mniej wiecej wiem jak to sie wszystko załatwia. zawsze razem jest razniej, nawet na póżniejsze podróże. jak by co to zapraszam do napisania do mnie. agata_wawa_100@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...