Skocz do zawartości

Paczka Dla Więźnia Osadzonego W Usa


IamAmsterdam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Chcę wysłać paczkę żywnościową z Holandii dla osoby osadzonej w San Quentin. Czy ktoś z Was orientuje się czy potrzebuję jakiś talon od osoby osadzonej czy cokolwiek innego czy wystarczy że spakuję i wyślę paczke? Czy jest jakieś ograniczenie wagowe (np. max 5kg) ? Jeżeli ktokolwiek orientuje się to bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko W San Quentin?! To więzienie Stanowe.. Osoba, której chcesz wyslac paczke musiala niezle przegiąc.

Nie sądze by mozna bylo wysylac paczki w dodatku z poza USA.

A co ma piernik do wiatraka?

Wiezienie stanowe

Wiezienie ma kilka stopni wiezniow od malo niebezpiecznych do wiezniow czekajacych na kare smierci.

Witam serdecznie. Chcę wysłać paczkę żywnościową z Holandii dla osoby osadzonej w San Quentin. Czy ktoś z Was orientuje się czy potrzebuję jakiś talon od osoby osadzonej czy cokolwiek innego czy wystarczy że spakuję i wyślę paczke? Czy jest jakieś ograniczenie wagowe (np. max 5kg) ? Jeżeli ktokolwiek orientuje się to bardzo proszę o pomoc.

Znajdz dostep do mailing room w wiezieniu i tam zapytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka?

Wiezienie stanowe

Wiezienie ma kilka stopni wiezniow od malo niebezpiecznych do wiezniow czekajacych na kare smierci.

Znajdz dostep do mailing room w wiezieniu i tam zapytaj

A jak ma się sprawa w przypadku czekających na kare śmierci? Wiesz może coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli masz mozliwosc za-emailowac z zapytaniem to sprobuj. Ja mam znajomego ktory siedzi na wschodnim wybrzezu I informowal nas ze np: piszac list nie mamy wkladac wiecej niz 5 zdjec( jesli dobrze pamietam) bo w innym razie wyrzuca. Wszystko otwieraja I sprawdzaja. Sa rozne szczegolowe wymagania, lepiej dowiedziec sie zanim wyslesz przesylke, bo moze wyladowac w koszu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...