Skocz do zawartości

Loteria Wizowa A Wiza Turystyczna


kunegunda

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ oczywiście :) Jesteśmy ze sobą już parę ładnych lat, bardzo dobrze żyje nam się w wolnym związku, jeśli jednak przyjdzie co do czego to nawet 2 maja możemy się pofatygować do USC :) Z tym nie będzie żadnego problemu, a wręcz przeciwnie, jest to najłagodniejsze dla nas wyjście i najlepszy sposób dostania się za wielką wodę.

Bo szanse wylosowania GC przez nas oboje są mniej więcej takie same jak to, że nauczę się śpiewać a wierzcie mi - głos mam "przepiękny" :)

Jeśli jednak oboje wygramy hehehe to już chyba na serio zacznę w totka grać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chyba masz rację, wezmę się za tego totka bo pieniądze uciekają :)

Teraz jeszcze z innej beczki - na ile na ogół czasu przyznawana jest wiza turystyczna? Są jakieś standardy? Bo nie wiem kiedy się wybrać do ambasady (byle przed wynikami GC), jeśli chcę wyjechać w na przełomie lipca/sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wize tzn wklejka jest wydawna na okres paru miesiecy do max 10 lat..

Ale wypelniajac ds 160 wpisujesz kiedy chcesz leciec ,.I teraz mozesz dostac taka wklejke na okres 1 roku a mozesz i na 10 lat.

I pamietaj ze jak bedzie wklejka z entres 1 to jeden raz mozesz wleciec na teren USA ,potem musisz sie starac o wiza-takie wizy krotkie moga i maja takie cos a czasami i 1 roczna ma entres M jako wielokrotnego przekroczenia granicy

przy 10 letnich to bedzie entres M :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy już teraz umówili się na rozmowę w ambasadzie. Bardzo mnie to cieszy, bo wtedy może bilety uda się troszkę taniej kupić.

Ciekawe ile się czeka na rozmowę, zadzwonię jutro do nich i się dowiem :) Byłoby super gdybyśmy dostali taką 10-cio letnią wizę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...