Skocz do zawartości

Nyc Luty 2013


Aguśka28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No to bedziesz musial miec wiele szczescia z tym sniegiem w Central Park. Bywa 2-a razy w zime albo wcale. Ta zima wyglada jak do tej pory na prawie wcale ;-) i lepiej aby tak zostalo bo znow oglosza kleske z powodu opadow 3cm sniegu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam.

jestem akutlanie pod nowym jorkiem w south amboy, ale chcialabym zwiedzic dobrze miasto i poszukuje kogos na wspolne zwiedzanie, ewentualnie z checia zaplace komus miejscowemu, kto chcialby byc moim przewodnikiem :) wylatuje 18.02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

jestem akutlanie pod nowym jorkiem w south amboy, ale chcialabym zwiedzic dobrze miasto i poszukuje kogos na wspolne zwiedzanie, ewentualnie z checia zaplace komus miejscowemu, kto chcialby byc moim przewodnikiem :) wylatuje 18.02.

asia :) daj spokoj z tym placeniem, dasz sobie rade sama bez zadnego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja specjalnie kupiłem bilety na luty podczas lata juz byłem w NY i teraz chce zobaczyć zimą mam nadzieje na śnieg :)

jestem w ny 3-17.02 rowniez sam bede zwiedzał :) z przerwą na 6-9.2 jestem w chciago :)

tak chce zobaczyć śnieg w Central Parku ;) chodź narazie mało na to wskazuje. Co w tym dziwnego?

No i jest szansa, że jednak ten śnieg zobaczysz ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...