Skocz do zawartości

Usafis- Green Card Lottery-Oszustwo


tilda789

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A z drugiej strony ten numer może być kompletnie zmyślony.

Nie piszę tego, żeby Cię niepokoić, ale tak naprawdę gwarancji, że Twój wniosek został złożony nie masz żadnych.

Ale przynajmniej teraz już będziesz wiedzieć, że zgłoszenie na loterię wypełnia się samemu, całkowicie za darmo.

Może Ci się to przydać przy kolejnych losowaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ma 16 znaków (cyfry wymieszane z literami).

Ehh, człowiek mądry po szkodzie. Mam nauczkę na przyszłość.

Jeśli wszystko okaże się oszustwem, to muszę przyznać, że naprawdę wyśmienicie opracowali cały ten proces. Gdybym nie weszła na stronę departamentu i nie zaczęłą się tym interesować, to praktycznie nic nie wzbudziło moich większych podejrzeń lub obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja jestem kolejnym przykładem głupoty!!!!

zrobiłam dokładnie to samo, rejestrując się na stronie http://www.green-card-lottery-usa.org!!!!!

coś mi nie pasowało i kilka razy próbowałam wyszukać właściwej strony ale ciagle trafiałam własnie na tę, a że było późna godzina i człowiek nie myślał logicznie to się głupia zarejestrowałam! nie pasowało mi że trzeba płacić, ale oni tam to sobie pięknie wszystko tłumaczą no i baba dała się nabrać. to że zapłaciłam to już pal licho, przebuleje, tylko kwestia właśnie jest tego czy moje zgłoszenie zostanie przesłane!!!! ja nie dostałam jeszcze potwierdzenia z numerem, jedynie maila z informacją, że wkrótce to nastąpi, a na słowie "wkrótce" raczej nie da się polegać:/ Na dodatek jeszcze ten cholerny weekend kiedy nie można nigdzie się dodzwonić. ja na dodatek jestem teraz na terenie stanów zjednoczonych, co już w ogóle utrudnia mi jakiekolwiek telefony do Polski, które są baardzo kosztowne.

w związku z tym mam pytanie do Baby6... czy dzwoniłas do ambasady w Polsce? czy istnieje jakakolwiek możliwość, że są oni w stanie potwierdzić dotarcie twojego wniosku do nich? bo takie czekanie do maja aby w końcu wiedzieć czy to fałsz czy prawda to do bani na maksa, bo jeśli jest jakakolwiek możliwość otrzymania potwierdzenia ze strony rządu, czy takowy wniosek do nich dotarł czy nie, to wiedząc, ze nic takiego nie miało miejsca jest jeszcze tę parę dni, aby wysłac wniosek jeszcze raz przez oficjalną stronę rządową.

jeśli ktokolwiek wie coś na ten temat, jest w stanie pomóc to będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałam do nich, próbowałam się dodzwonić, ale póki co nic z tego, wiem, że możliwe że to przez ten cholerny weekend... bo to już naprawdę nie o pieniądze chodzi, ale nie chciałabym stracić szansy na wzięcie udziału w loterii... poza tym obawiam się, że nawet jak mi prześlą numer, to nie musi on być prawdziwy... na pewno poproszę ich o print screena wypełnionego wniosku wraz z potwierdzającym numerem... bo tak na słowo to nie ma co wierzyć... zła jestem na własną głupotę i roztargnięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ostatnio chcąc nie chcąc natknąłem się właśnie na stronę USA.FIS i wypełniłem formularz zgłoszeniowy aż natknąłem się na prośbę o zapłatę, więc po prostu zrezygnowałem i wyszedłem z tej strony jakby nigdy nic i zaraz za parę dni dzwoni do mnie numer prywatny w tym koleś zaczyna się rozgadywać po angielsku więc się po prostu rozłączyłem i tak dzwonił do mnie z dzisiaj w sumie ze 4 razy i z tego co zrozumiałem to wypytywał mnie o stan cywilny gdzie pracuje gdzie pracowałem wcześniej i td. podał mi jakiś numer aplikacji zaczynający się od "1" wszystko było w porządku do puki nie poprosił mnie o numer karty przed tym poprosił jeszcze o ważność i rodzaj karty. Powiedział też że jeśli nie podam numeru karty to rejestracja nie zostanie dokończona coś w tym stylu. Jak wam się wydaję czy ta strona jest wiarygodna?Czy normalne jest to że gość dzwoni abym podał mu numer karty przez telefon?A tak w ogóle to jaka jest macierzysta strona na której można zgłaszać kandydaturę do loterii green card?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...