Skocz do zawartości

Zlozenie Aplikacji I-130 Na Zone - Problem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

o tym ze trzeba wyyslac do usa czytalem wprowadzili to chyba 14 sierpnia 2011 roku ja dokladniej wyrobilem reentry permit i gdy przylecialem do polski na reentry permit ozenilismy sie i teraz chce zlozyc na nia i130 lecz gdy moja mama udala sie do agencji w usa pani skontaktowala sie z adwokatem ktory powiedzial ze mozemy miec przez to duze problemy ze jestem poza usa a chce zlozyc aplikacje na zone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy, w rozumieniu "problemu", jaki możesz mieć składając petycję I-130 i wpisując adres w Polsce jako swój adres zamieszkania, to fakt, że masz zieloną kartę, i aby swój status rezydenta utrzymać powinieneś mieć "unrelinquished domicle" na terenie USA. Wpisując polski adres dajesz argument przeciw temu. Z drugiej strony masz reentry permit ważny na dwa lata, więc może i nie ma takiego zmartwienia co do adresu zamieszkania.

To moje przemyślenia, niech wypowie się ktoś, kto ma doświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac to czy tak czy tak mam zamiar wpisac adres w stanach poniewaz tam mieszka moja Mama i chce aby to ona odbierala korespondencje, tak jak napisal "jkb" bardzo bym prosil o wypowiedz ludzi ktorzy mieli podobne sytuacje badz sa w stanie to podeprzec jakis artykulami. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac to czy tak czy tak mam zamiar wpisac adres w stanach poniewaz tam mieszka moja Mama i chce aby to ona odbierala korespondencje, tak jak napisal "jkb" bardzo bym prosil o wypowiedz ludzi ktorzy mieli podobne sytuacje badz sa w stanie to podeprzec jakis artykulami. Z gory dziekuje.

Odrob chociaz minimum pracy domowej i poczytaj VJ - masz tam tony informacji na temat takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...