Skocz do zawartości
primrose1321

Us Benefits - Ktore Mozna, A Ktore Przeszkodza W Otrzymaniu Obywatelstwa?

Recommended Posts

Więc jeżeli ja kwalifikuję się do medicaid to mogę ja przyjąc? Ostatnio w szpitalu powiedziano mi że się kwalifikuje i Pani zapytała dlaczego nie korzystam ja stwierdziłam że nie moge bo jestem imigrantką. Wywnioskowałam to z dokumentów gdzie zobowiązuje sie do nie pobierania żadnych swiadczeń rządowych bo to Jesse ma mi zapewnić wszystko no i nawet na interview Pani o to pytała czy korzystam z czegoś. Chodzi mi głównie o to bo ubezpieczenia dla nas to 1200 miesięcznie....>.<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bede sie ubiegala o Medi -Cal. Wczoraj bylam w Community Health Center - jest to "przychodnia" dla biedniejszych. Wszystkiego mozna dowiedzic sie, poniewaz pracuja tam social workers. Moim zdaniem, jezeli prawo wymaga, abym byla ubezpieczona, musze skorzystac na razie z tej opcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bede sie ubiegala o Medi -Cal. Wczoraj bylam w Community Health Center - jest to "przychodnia" dla biedniejszych. Wszystkiego mozna dowiedzic sie, poniewaz pracuja tam social workers. Moim zdaniem, jezeli prawo wymaga, abym byla ubezpieczona, musze skorzystac na razie z tej opcji.

A co stoi na przeszkodzie wykupienia ubezpieczenia z Obamacare ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moglbys podac mi odpowiedni link? Bylabym wdzieczna. Moze to bedzie lepsza opcja?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To, ze nie jest za darmo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No więc przeszłam się na wizyte cotygodniowa do lekarza i chciałam ubiegac sie o medicaid no i Pani nadzorująca powiedziała ze na Alasce jest prawo takie że ja jako posiadacz zielonej karty moge tylko po 5 latach ubiegac sie o jakie kolwiek swiadczenia.....że tutaj akurat obowiązuje prawo stanowe, że ona tak była szkolona...niemniej jednak wypełniłam dokumenty i przejdą przez system moze sie uda jak to ona określiła.

To, ze nie jest za darmo ;)

A to nie jeste tak ze jeżeli nie jestes super uboga to i tak płacisz za medicaid, medical itd? tylko płacisz mniej niż za normalne ubezpieczenie dokładnie tak jak w obamacare...niektórzy mają za darmo inni płacą ale niewiele...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz