Skocz do zawartości

Aos I Kilka Pytań


Luko

Rekomendowane odpowiedzi

"Najlepsze przedemna? no ladnie strasz mnie dalej ja juz tu i tak zestresowana jestem, Dzis wyslalam papiery od lekarza do USCIS , bylam zmuszona zrobic rentgen klatki ponownie pozniewaz TB test wyszedl pozytywnie...najlepsze jest to ze z lekarzem rozmawialam przez tel. zadal mi dokladnie 3 pytania i za to mi skasowali 85 USD Oo, teraz czekam na odpowiedz z USCIS zobaczymy co dalej ;)

Moim zdaniem to Cie wydymali. W Instrukcjach do I485 jest wyraznie napisane, ze jesli robisz Adjustment z K1 i mialas badania w swoim kraju w przeciagu roku, to wszystko co musisz zalaczyc to vaccination record - pelny I693 Cie nie dotyczy. I ja bym sie do tego odwolywala. No chyba, ze zwlekalas z AoSem i Ci sie przeterminowaly badania. Ale teraz i tak juz po ptokach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 468
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moze i wydymali =/ ale nie mam sil zeby sie wyklocac z nimi bo to pewnie jak walka z wiatrakami, poslalam dokumenty teraz tlyko sie modlic aby zaakceptowali i dali zielona karte, od samego poczatku na stronie nic nie zmienili w mojej sprawie caly czas jest na acceptance...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam e mail, ze interview bede miała 3 czerwca. Boje sie!

Woohooo!!! Ja mam 19go czerwca ;)

Btw co musieliscie sie zrobic zeby dostac prawo jazdy? Ja na przykład poszłam do clerks office stamtąd mnie wysłali do drivers license reinstatement ze niby tylko tam mogą wprowadzić moje dane do systemu (dodam ze DLR jest godzinę drogi ode mnie...) no i jak wróciłam to wtedy miałam test, ale tez nie jak w Polsce ze na komputerze! Dostałam 3 kartki z pytaniami i jedna na odpowiedzi!!! A no i cały ten biznes kosztował mnie 12$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, Małgorzata a ty przed otrzymaniem waivera miałaś wyznaczona datę interview? I po jakim czasie go dostałaś od wyznaczenia daty?

Nigdy nie mialam wyznaczonej daty interview. Odeslalam odpowiedz na RFE, dostalam EAD i AP a potem ten list z ta informacja. Jak sprawdzam status to jest ciagle na Request for Evidence Response Review.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...