Skocz do zawartości

Rejs Na Bahamy I Pare Pytan O Floryde


malaga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wybieram sie w marcu na Floryde wlasciwie wszysko mamy juz zabukowane, ale bardzo chcielibysmy poplynac na Bahamy na jeden dzien czy znacie moze terazniejsze ceny od os.czy czesciej sa rejsy z Miami czy z Fort L?

Czy sa w USA kantory wymiany walut?

Czy jest rozpwszechnione placenie gotowka czy raczej karta platnicza?

Czy na lotnisku w Miami mozna kupic dokladna mape miasta Miami?

Czy nie zanudze sie 4 dni na Key West ( nie korzystamy ze sportow wodnych) moze cos jeszcze zmienie w moich planach bo jeszcze nie mam zabukowanego hotelu wlasnie na Key West, a moze polecicie mi jakis fajny hotelik w okolicach?

Czy jak bym znalazla hotel np. Key Largo to czy jest jakis transport do Key West?

Wielkie dzieki za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wybieram sie w marcu na Floryde wlasciwie wszysko mamy juz zabukowane, ale bardzo chcielibysmy poplynac na Bahamy na jeden dzien czy znacie moze terazniejsze ceny od os.czy czesciej sa rejsy z Miami czy z Fort L?

Czy sa w USA kantory wymiany walut?

Czy jest rozpwszechnione placenie gotowka czy raczej karta platnicza?

Czy na lotnisku w Miami mozna kupic dokladna mape miasta Miami?

Czy nie zanudze sie 4 dni na Key West ( nie korzystamy ze sportow wodnych) moze cos jeszcze zmienie w moich planach bo jeszcze nie mam zabukowanego hotelu wlasnie na Key West, a moze polecicie mi jakis fajny hotelik w okolicach?

Czy jak bym znalazla hotel np. Key Largo to czy jest jakis transport do Key West?

Wielkie dzieki za pomoc!!!

Z Fort Lauderdale możesz popłynąć Bahama Expresem. Niecałe 3 godziny i jesteś na miejscu .Są również wypady jednodniowe.Obowiązkowy paszport .Ja byłem kilka dni więc nie wiem ile dokładnie kosztuje pobyt na jeden dzień bez noclegu. Tutaj musisz poszukać i zrobić rezerwację. https://www.ferryexp...rue

Kantory są ale Polskich złotych nie wymienisz i nie jest ich tak dużo jak w Polsce ( głównie lotniska i centra dużych miast ).Rozpowszechnione jest płacenie kartą kredytową .

Powstrzymam się od odpowiedzi na pytanie czy na lotnisku można kupić mapę :)

Key West jest dość drogie ( hotele) a 4 dni można przeleżeć na plaży .

Jeśli chodzi o transport publiczny na Florydzie to jest on bardzo skromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...