Skocz do zawartości

Wniosek B-2


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

witam,

Jestem w trakcie wypełniania wniosku o wizę turystyczną i mam dylemat.

Otóż po rozwodzie wrociłam do swojego nazwiska. Mam już aktualny paszport z nowym nazwiskiem.

Ale w pierwszej części wniosku B-2 jest takie pyt. "inne nazwiska używane (panieńskie, religijne, aliasy)

- Czy w tej rubryce piszę nazwisko które używałam dawniej, będąc mężatka?? (paszporty też miałam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Violonczela

dziekuje za odpowiedź :) Czy mogę jeszcze prosić o kolejną podpowiedź, mianowicie w części drugiej; -1. krajowy nr identyfikacyjny - rozumiem ze chodzi o NIP?, ale o c? o chodzi z tym zabezpieczeniem społecznym nr us i nr identyfikacji US ? (czy zaznaczyć że się nie stosuje?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź.

Czy nie będę nadużywać Twojej uprzejmości, jeśli jeszcze zadam parę pytań ?

Wypełniam wniosek na raty :) i podczas tego mam ciągle jakieś wątpliwości..Wole sie poradzić fachowców :)

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

dzieki za odpowiedź na temat połączeń, rozglądam sie, zakładając oczywiście, że wizę otrzymam :). Ale mam pytania;

ADRES I TELEFON INFORMACJE

1. czy mogę podać adres e-mail, ktorym posługuję się obecnie? Robiąc wszystko po kolei założenie profilu wraz z e-mailem jest w kroku 4. Wiec mogę podać taki jaki mam?

INFORMACJE PASZPORT

2. paszport/typ podróży; rozumiem, że regular (?)

3. Co to jest book nr passport?

4. Kraj wydania paszportu - Polska, ale jakie napisać miasto, skoro na paszporcie nie widnieje żadne, tylko Wojewoda Śląski (jako organ wydający) -czy wpisać Katowice (?).

Stan prowincja - też nie widnieje - czy wpisać śląsk (?)

Przechodzę do kolejnej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...